reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

estranea jakiś czas temu też się zastanawiałam i w końcu kupiłam używany Jane Nomad, to taka dosyć zabudowana spacerówka, po złożeniu zajmuje dosyć dużo miejsca, nie jest to parasolka, ja ją wnoszę w stanie rozłożonym razem z dzieckiem, bo moja jeszcze nie chodzi, jestem zadowolona, bo jest lekki a o to mi głównie chodziło...

Kinga jest pogodnym dzieckiem, mimo że na początku wcale się na to nie zanosiło (trudno ją było rozśmieszyć czymkolwiek), teraz rozdaje uśmiechy na prawo i lewo, zaczepia ludzi wzrokiem, nawet jak ktoś nie chce to musi jej odpowiedzieć uśmiechem, tylko w domu wychodzi z niej mały diabełek, ale to też nie za często na szczęście...
 
reklama
Hej dziewczyny. Czytam Was od samego poczatku :), przyzwyczailam sie do Was :)
Codziennie zagladam i zagladam i ciagle cisza :)
Wszytskie chyba zapracowane :), albo zmeczone i weny brak.
Na samym poczatku, po zrobieniu testu ciazowego pare razy napialam a potem tylko podczytywalam forum :)
Synek moj jest ze stycznia ale pierwszy moj termin wskazywal na luty :)
Troche pozno sie odezwalam ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :)
 
Witaj happy26!
Tak, ostatnio jakaś cisza tu panuje...
Ja też dość późno dołączyłam do grona. Ale fajnie jest tak "pogadać", wymienić się doświadczeniami itp.

ania_kropla - dzięki za odp. w sprawie wózka. Kupiłam używany Espiro magic (ma różne opinie). Na razie używam jeszcze starego,ale jak przyjdzie wiosna to się przesiądziemy. Mam nadzieję, że Espiro zda egzamin.
 
estranea tez się zastanawiałam nad espiro, bo znajoma ma i jej brat zresztą też i są zadowoleni, ale potem zaczęłam czytać, zastanawiać się i stanęło na jane, tym bardziej, że jednak chciałam coś trochę większego...

moje dziecko przestawiło sobie zegar wewnętrzny, jak chodziła spać o 20 i wstawała o 6, tak teraz wstaje o 5 i po 19 już pada, dzisiaj wcześniej ją wykąpałam i o 19 już spała.... jedyny plus to to, że jak przestawimy zegary, to będzie po staremu...
 
U nas zegary juz od 2 tygodni poprzestawiane, na szczescie Misko sie tez przestawil.
Za to chyba bedzie tylko jedna drzemke juz robil w dzien :-( Wczesniej mi spal 10-12 i 16-18 a teraz zasypia dopiero kolo 12 i wstaje kolo 15. Tylko, ze kurna ja o 14:30 musze dzieci ze szkoly odebrac i nie bardzo mi to pasuje.
Dzisiaj bylam u dentysty bo mi sie zab ulamal i kurcze zmienila sie recepcjonistka i taka piczke mieli nowa - wogole nie wiedziala o co chodzi. A ta poprzednia mi zawsze dzieci pilnowala (chodzimy tam juz 10 lat). No i skonczylam lezac na fotelu z placzacym dzieckiem na kolanach.
 
HEJ!!
Witaj KADanny!!

Mój mały teraz chodzi spać po 20, budzi się rano różnie - coraz częściej po 6, nieraz dośpi do 7.30. Zastanawiam się jak to będzie z tym przestawieniem czasu. Poprzednio zmiana czasu nie miała wpływu, choć bardzo na to liczyłam, bo chciałam aby mały wcześniej chodził spać. Teraz myślę, że i tak w weekend będzie miał 1 drzemkę (w tygodniu ma dwie) i pójdzie spać normalnie. Bo nie wyobrażam sobie, żeby chodził spać ok 21.... masakra - chcę mieć wieczór dla siebie :)
 
Fajny ten mały tancerz.

Jeśli chodzi o zmianę czasu to my zaczynamy małego kąpać 15min pozniej lub wcześniej (zalezy w ktorą stronę zmienia sie czas) i po zmiane znów to samo,dwa dni i pozniej lecimy wg nowego czasu,
Moj syn ma jedna drzemke w ciągu dnia okolo 10-11 idzie spać okolo 19.00 no i niestety dzień zaczyna o 5-6am:wściekła/y:
 
reklama
Moj Nikoś też ma jedną drzemke od 11/11:30 i spi 2 lub 3h a wieczorem zasypia po 20 tej. My tez dzien zaczynamy miedzy 6 a 7 :/.
Powiedzcie dziewczyny, Wasze dzieciaczki juz chodza? Moj maly skonczyl roczek 29 stycznia i jeszcze nie chodzi. Raczkuje, staje przy meblach, porusza sie ale jeszcze nie chodzi sam.
 
Do góry