reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Widze,ze u was tak jak u nas,ciężko ;-)
o ile z jedzeniem jako tako,jak dobrze rozegram,to zje.Musi miec sporą przerwe od śniadania to paszcze otwiera aż miło.
No i zdażąło sie nam jeśc przy załączonej pralce.
Ząbków mamy na razie 8 po 4 gora i dół,waga piórkowa jakies 10,5kg.Wzrost nie wiem.

A gada jak najęty,ostatnio mąz szykował mleko a ja siedzialam z małym na sofie i mowie do męża "no gdzie to mleko"
a mały "ksie to meko" o matko dobrze,ze siedziałam.
 
reklama
ANEK dobrze mówisz, buty profilaktyczne...

moja waży nieco ponad 9 kg, jak dla mnie bardzo mało, robiłam jej morfologię i żelazo i wyniki były ok, ale i tak chciałabym, żeby przytyła... w tym tempie potroi wagę urodzeniową ok 2 roku:-:)-(
 
Kacperek ma 12 ząbków, w tym lewe czwórki górna i dolna w trakcie wyżynania, tak na końcówce. Niektóre zęby wychodziły prawie bezobjawowo, no może z większym marudzeniem. Dwa razy była wysoka gorączka tak ponad 39 st. Parę razy katar, dwa razy kaszel. Teraz mamy słaby apetyt, więc albo to te czwórki, albo coś nowego na rzeczy (trójki???), albo nie ma ochoty jeść bez powodu...


My po wizycie u endokrynologa. Wyniki coraz lepsze. Ale leczenie hormonami ma potrwacie aż Kacper skończy 2 lata, czyli jeszcze 9 miesięcy...
 
moja ma 9 ząbków, na górze 1,2,4 X 2, na dole tylko 1x2 i jedna 2, śmiesznie to wygląda...

u nas też następne zęby w drodze, młoda popłakuje przez sen a apetyt jak zwykle, na pyszne zawsze na zdrowe nie bardzo,
zaczyna stać bez trzymanki, więc pewnie niedługo czekają nas pierwsze próby samodzielnego chodzenia...

a tak w ogóle to trochę nerwa mam na małą, ciągle coś nie pasuje, marudzi, płacze, ciągle na rączki czyli wszystko po staremu...

te stópki nas niepokoją, dzisiaj miałyśmy być na kontroli u rehabilitantki i chciałam zapytać czy w ogóle dobre buty mała nosi, ale niestety musiałam być w pracy i wizyta przełożona na za m-c...
 
Ostatnia edycja:
hej,
my idziemy pod koniec czerwca na wizytę do ortopedy. szczęśliwie węzły chłonne zeszły, a z krwi wyszło trochę poniżej normy żelaza, więc młody wcina kwas foliowy i żelazo.

u nas też 8 zębów i więcej nie widzę, bo nie mam jak się przyjrzeć.

mamy już tylko jedno karmienie przed snem po kaszce. zdarzają nam się nocki z 1 pobudką około 5, więc CUDNIE! oby tak dalej:).

byłam na usg piersi i w jednej mam gruczoł w normie, a w drugiej kanały mlekowe bardzo poszerzone. dr się pyta, czy któryś cycek mniej mleka daje. nie zauważyłam, ale po badaniu przypomniało mi się, że poprzedniego dnia karmiłam z tej drugiej piersi, więc ta była prawie 2 doby nie używana. nie zdążyłam mu tego powiedzieć i ciągle się zastanawiam, czy taka może być przyczyna poszerzenia... mam iść na kontrolę dopiero po pół roku od całkowitego odstawienia młodego.

ania_kropla, to bierz na ręce i tul tul tul. widocznie tego córcia potrzebuje:).
 
Mój ma 9 zębów czwórki górne, cztery jedynki i trzy dwójki, jednej dolnej dwójki nadal brak:-D
SPRITE słyszałam że w czasie laktacji nie wykonuje sie usg piersi bo wtedy wynik jest niemiarodajny.
ANIA KROPLA a co ze stópkami? Mój koślawi lewą i czasami staje na palcach ale te buciki skutecznie mu to uniemożliwiają także juz widzę poprawę,no i tez zaczyna samodzielnie stac takze juz niedługo powinien zacząć chodzić.A i jakbym o swoim czytała jak mnie widzi to masakra marudzi trzyma się mojej nogi a jak mnie niema to bawi się sam hmm..
 
Moc buziaków i uścisków dla wszystkich lutowych maluchów z okazji ich święta:-)
Co do zębów to Marta się pospieszyła, bo już 12 a kolejne dwa w drodze
 
reklama
ANEK no to z zębami identycznie, na dole tylko trzy, a co do stóp to koślawi obie, do tego lubi siedzieć między piętami, mimo że ciągle ją upominamy, czym pogarsza sytuację... i zastanawiam się czy te buty w ogóle jej pomagają, na oko wygląda, że dobrze w nich stoi, ale co tam się w środku dzieje to nie wiem...

Sprite no to tulę to moje, ale przez to jestem wyłączona z obiegu, bo mi nie da nic zrobić...

dzisiaj była babcia i dziecko było idealne, ale potem wróciła mama (czyli ja) z pracy i już nie było tak fajnie...
 
Do góry