reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

LucyLu

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Maj 2012
Postów
80
Miasto
Irlandia
Witam serdecznie,

Zaczytam watek bo chyba jeszcze nie ma?

Moje malenstwo (bo podobno ma teraz wielkosc paznokcia u malego paluszka :-) ma date na 1 lutego 2013.

Czuje sie swietnie, tylko jesc za bardzo nie moge no i strasznie mnie "wypucza" :-)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pisania :-)
 
reklama
Witam ja mam termin niby na 31 stycznia ale to liczony samodzielnie;) bo wizytę mam dopiero na 14 czerwca;] więc może i ja zagoszczę na tym forum:)
a termin taki wychodzi Ci z USG czy ostatniej @?
 
Witam, ja tez jeszcze czekam na wizyte u GP ale jak wiecie raczej nie bede zaskoczona data bo zrobi dokladnie to co ja :) Obliczy termin od osttaniej miesiaczki, a wiec wychodzi na 2/3 Luty 2013

Fajnie ze sa juz jakies lutowki!!
Razem bedzie razniej

PS> Dopiero po przeczytaniu posta dotarlo do mnie ze przeciez jestem na polskim forum i ludzie nie bardzo wiedza co to GP - juz wyjasniam. To lekarz rodzinny taki "od wszystkiego". Tutaj to wlasnie on prowadzi ciaze poza jedna wizyta w szpitalu kiedy wykonywane jest USG (moje mialo miesjce okolo 21 tyg ciazy)
 
Ostatnia edycja:
Ja jak na razie przechodze ta ciaze tak jak i pierwsza.
Sennosc towarzyszyla mi do konca I trymestru, teraz tez czasami moglabym zasnac nad klawiatura... Mialam jakies pojedyncze dni z bolem glowy, czy nadwrazliwoscia piersi. Kilka dni wzmozonego apetytu (teraz wrocilo wszystko do normy) no i czasem pobolewalo mnie podbrzusze.
Ale jak na razie czuje sie wysmienicie :D a przede wszystkim jestem przeszczesliwa!!!

Mamy juz coreczke ktora w kwietniu tego roku skonczyla 2 latka. Stwierdzilismy ze nie bedziemy jej krzywdzic i nie pozwolimy na to zeby byla sama jak nas kiedys zabraknie. Ma dziwne przeczucie ze bedzie dziewczynka ::) hehe moze nie dziwne bo po prostu zakladam ze skoro wszystko odbywa sie tak jak w ciazy z Ali, to pewnie bedzie dziewczynka. Poza tym "przytulalismy" sie 4 dni i dzien przed owulacja wiec szanse na dziewczynke wzrastaja.. no chyba ze udalo nam sie zajsc po owulacji ale raczej w to nie wierze. Zreszta nie ma reguly.
Tak bardzo sie ciesze ze udalo nam sie w pierwszym cyklu - tak jak za ostatnim razem. Oby tylko wszystko bylo w porzadku.
Tyle osttanio poronien :((((( Strasznie wspolczuje mamuskom ktore musialy pozegnac sie z fasolka :(((
 
bella83 gratulacje serdeczne, czy to pierwsza pociecha? Jesli 83 to Twoj rok urodzenia to jestemy w tym samym wieku :-)

Termin z ostatniej @ i po wizycie u lekarza :-) Jak sie czujesz?

UmiZoomi gratulacje i milo powitac "krajanke" :-) ja rowniez w Irlandii, tylko ze w Mayo :-)

Na kiedy masz wizyte?
 
ja na razie wiem o ciąży z testów i objawów ale dużo lżejszych niż w pierwszej,
Umi nam też się udało za pierwszym razem tak jak z Bella,
my się przytulaliśmy przed, po i w trakcie wiec nie wiem co wyjdzie ale chciałabym zdrowe, a jak już będzie zdrowe to dziewczynkę:)
byłaś już na wizycie u gina? ja mam dopiero na 14 czerwca:(
 
Lucy druga już,
długo nie mogłam się zdecydować bo pierwsza ciąża była taka sobie:(
ale jakoś się przekonałam jak to mówią czas najlepszym lekarstwem;]
jak u Was z objawami?
ja mam tylko bóle piersi ale nie ma tragedii no i nie mam @ i tyle hehe aż się martwię czy wszystko oki
 
Haha to jestesmy wszystkie z najlepszego rocznika :D ze tak powiem.

Ja u polskiego ginekologa nie bylam, wlasnie sie zastanawiam czy jest sens umawiac sie po 6 tyg chyba juz przesiaklam tym irlandzkim mysleniem ze jak ma byc dobrze to bedzie dobrze. Napewno pojde na przeziernosc karkowa pomiedzy 12-14 tyg.

Jutro ide do GP (lekarz rodzinny) tylko po to zeby otworzyc karte ciazy i pewnie da mi test ciazowy zeby potwierdzic ciaze hahaha tak sie usmialam za pierwszym razem. Wszystko jest zupelnie inaczej niz w polsce. LucyLu ty wiesz o czym mowie prawda? :D Fajnie ze jestes z Irl, przynajmniej bedziemy mogly sie wspierac jesli chodzi o "irlandzka polityke ciazy" :)

Bello masz racje najwazniejsze zeby zdrowe bylo!!!
Jelsi chodzi o objawy to tajk jak pisalam - w zasadzie tylko sennosc i zmeczenie materialu :)
 
reklama
Skad pochodzicie mamuski? Ja jestem ze slaska ztn tam sie urodzilam.
Od 8 lat mieszkam na stale w Irlandii.
 
Ostatnia edycja:
Do góry