reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Usmażyły się baby w tym upale :-D
Pewnie każda korzysta z pogody i spędza z dzieciakami czas na dworze. Ja też będę! A co! Niech no tylko się rozpakuję!

Gia co z pracą?
 
reklama
Gia, pięknie sobie wychowałaś pomocnika.
Eve1911, na kiedy masz termin????
U mnie ostatnio było baaaaaardzo krucho z czasem, ale jest nadzieja, na spokojniejszy czas i powrót na forum.
 
Witam
eve1911 :no:puki co z pracą nici. Intensywnie szukam...
Dziewczyny dajcie znak życia co jakiś czas :tak:
Obiecuję,że będę zaglądać co kilka dni.
Za niedługo wstawię zdjęcia z urlopu....:-)
pozdrawiam
 
Witam dziewczyny!
Co tam u nas? Mały chodzi samodzielnie od jakiegoś miesiąca lub półtora...a raczej biega ;)
Zębole zaatakowały masowo i z tylu ilu wyczułam paluchem i widziałam jest ich co najmniej 10 szt.
Do tego gada,gada,gada,gada...
Ma już +/- 86 cm , a waży 12,5 kg.
Pod koniec sierpnia idziemy na ( chyba ) ostatnie szczepienie. No to chyba to co najważniejsze...
No i zdjęcie z urlopu ;)
IMG_20140714_153521.jpg

Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20140714_153521.jpg
    IMG_20140714_153521.jpg
    82,9 KB · Wyświetleń: 504
Hej mamusie! Gdzie się podziałyście??
Cisza tu taka. Mam wrażenie,że tylko ja tu zaglądam :-(.

Mały od 9 września chodzi do żłobka. Na razie tak na 4 godzinki, może będzie zostawał na drzemkę ( czyli max 6 godzin ), ale to jeszcze zobaczymy.
Kiedy jego nie ma w domku, ja piszę artykuły na strony internetowe. Na razie na próbę, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Może będzie bardzo przyjemna praca?
Ostatnio cała nasza trójka chorowała - inhalator działał na pełnej mocy hihihihi:-D
w pierwszym tygodniu września odbębniliśmy ostatnie szczepienia, teraz nas czeka jedynie bilans dwulatka! Chyba, że zdecydujemy się na szczepienie przeciwko ospie ( dla dzieciaczków w żłobkach jest za darmo ). Co sądzicie o tej szczepiące?

pozdrawiam
ps. Kochana Nadika:-) co u Ciebie słychać, jak samopoczucie? Odezwij się czasem , czekamy.
 
reklama
Do góry