reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
domikcw, przypomniałaś lutówkom o dniu dziecka, poszły szukać prezentów i nie mają czasu pisać na bb:-p najchętniej to nic bym nie kupowała, bo zabawek dzieci mają full, ale że starsza wie o dniu dziecka to i dla synka coś muszę kupić, chyba będzie to jakaś mała maskotka do przytulania, bo ciągle chce zabierać siostrze jej maskotki, a ona mówi, że mu nie da, bo to jej przytulanki;-).
 
Hej babolce
a co tu sie dzieje... a raczej nie dzieje??? ja rozumiem, ze cieplo, ze fajnie, ze grille:-p ale gdzie was wszystkie wywialo??? Wracac mi tu szybko:-D:tak::-D
Wszystkiego najlepszego kochane moje w DNIU MATKI:-D milego dnia zycze wam wszystkim:-)
 
images (1).jpg
Wszystkiego naj mamusie!:)



Miałam dziś rano rozmowę w sprawie pracy w banku. Trzymajcie kciuki , aby się udało. Mają dać odpowiedź 10 czerwca.:))
Pozdrawiam
;)
 

Załączniki

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    12 KB · Wyświetleń: 174
Gia- jak tam po rozmowie??? nic sie tu nam nie chwalisz:-D mozemy juz puszczac te kciuki czy nadal trzymac?:tak:
Cortina- nie da rady tu porzadku zrobic heheh, lutowki sa nie do ogarniecia:-p
Chcialam wam tylko powiedziec, ze jutro zaczynam urlop. I lece do Polski na ponad 2 tygodnie ochrzcic gada malego:-) I pewnie nie bede miala mozliwosci tu zagladac. A chcialabym miec co poczytac jak wroce!!!:-p:rofl2::angry: ale jesli bedzie tak jak teraz to nawet jednej strony nie wyprodukujecie!:-p Obraze sie na was, obiecuje:tak: strzele takim fochem...;-) hehhe

a jeszcze mamy komplet czworeczek w paszczy kluski w pakiecie z nieprzespanymi nockami, oraz od wczoraj katar gratis, wiec mam wesolo ze hej :-D
milego dnia... u nas pada... znowu:-(
 
Gia- jak tam po rozmowie??? nic sie tu nam nie chwalisz:-D mozemy juz puszczac te kciuki czy nadal trzymac?:tak:
Cortina- nie da rady tu porzadku zrobic heheh, lutowki sa nie do ogarniecia:-p
Chcialam wam tylko powiedziec, ze jutro zaczynam urlop. I lece do Polski na ponad 2 tygodnie ochrzcic gada malego:-) I pewnie nie bede miala mozliwosci tu zagladac. A chcialabym miec co poczytac jak wroce!!!:-p:rofl2::angry: ale jesli bedzie tak jak teraz to nawet jednej strony nie wyprodukujecie!:-p Obraze sie na was, obiecuje:tak: strzele takim fochem...;-) hehhe

a jeszcze mamy komplet czworeczek w paszczy kluski w pakiecie z nieprzespanymi nockami, oraz od wczoraj katar gratis, wiec mam wesolo ze hej :-D
milego dnia... u nas pada... znowu:-(

Kochana, rozmowa była w poniedziałek i wydaje mi się,że facet ( manager ), który ze mną rozmawiał jest na "tak". Ale wiadomo - różnie bywa... 10 czerwca jeśli ( kiedy! ) zadzwoni to przechodzę dalej i mam kolejną rozmowę. Tym razem w kadrach w Katowicach.... Więc .....oby , oby.... bardzo bym chciała i trochę się boję jak to będzie z Adasiem... żłobek już dawno zapisany...na razie nawet tam się nie upominam - bo po co? póki jestem w domku...nie ma takiej potrzeby...

Dziewczyny Martik77 ma trochę racji ... nie udzielamy się zbytnio na forum... Ja też nie jestem bez winy.;)
Żeby trochę tu rozruszać.... trochę popiszę...
Domikcw co na Dzień Dziecka? Dużo...hihihi... miało nie być kupowania zabawek, bo Adaś już tyle tego ma....ale same wiecie jak to jest :)
Są klocki edukacyjne z Biedronki ( bo obniżyli cenę :) ); puzzle zakupione z gazetą Dziecko ; oraz dwie książeczki również z Biedronki ( bo jedyne 4,99 za sztukę ). Dużo? Z pewnością..... Dlatego też przydała by mi się praca. po pierwsze - nie miała bym tyle czasu na bieganie po sklepach ( hihihi! )i mężu by nie fuczał ,że ZNOWU coś małemu kupiłam....A propo zakupów....
Dziewczyny zakupiłam ostatnio książkę Pameli Druckerman " W Paryżu dzieci nie grymaszą ". Póki co nie zaczęłam jeszcze jej czytać. Z recenzji które znalazłam w necie wychodzi, iż jest to cudowna wręcz książka, wyjaśniająca wszystkie problemy wychowawcze....hmmmm... jakoś nie wierzę w to by nie by nie było ani jednej osoby mniej zadowolonej z tej książki.... Czytała ją któraś?? Co myślicie o niej?
Czy któraś z Was stosowała Kurację do pielęgnacji biustu Bielenda Sexy Mama? Miałam do wykorzystania w Rossmanie 20 % zniżki z okazji Dnia Mamy i właśnie to sobie zakupiłam. Szczerze to dla kobiet karmiących nie za wiele tych kosmetyków mają ( do biustu ;) )....
SEXY MAMA Skuteczna Kuracja do Pielęgnacji Biustu - Bielenda
Co tam jeszcze u nas? Mały próbuje sam chodzić, mój cykorek woli chodzić trzymając mnie za palucha ...hihihi... Czy wasze dzieciątka też tak lubią was podgryzać? Jak mnie jak dziabnął w udo to teraz jeszcze mam siniaka... Mój mały wampirek! Mówię mu,że boli i tak dalej...a on i tak próbuje.... ten upór ma chyba po mnie niestety :crazy: .
Kiełki nadal wychodzą - te z góry ,a z dołu nadal się czają.
No to by na teraz tyle było... Mam nadzieję ,że jak jutro zajrzę na forum to odezwiecie się ....;)
pozdrawiam
:)
 
GIA oby poszło po Twojej myśli z pracą! fajnego masz synusia :) moja mala nie gryzie nas, ale gryzie kołdrę :eek: i się przy tym śmieje... nie wiem o co jej biega. muszę w takim razie wpaśc do biedronki :p lubię książeczki, szkoda, że Lena lubi je tylko wywalac z półki :rofl2: kocha tylko jedną o zwierzątkach na wsi

MARTIK udanego urlopu, będziemy się starac dla Ciebie :p

u nas wszystkie 4 wylazły, ale atakują 3 .... maskra jednym slowem
 
reklama
martik77, udanego urlopu:tak::tak::tak:, dołączamy od dziś z kompletem czwóreczek;-)
GiaModern, &&&&& za pracę zaciśnięte. Mój oszołom od dawna biega sam, wspina się wszędzie, oczy dookoła głowy to za mało, żeby go upilnować:szok:. Mój syn też zmienia się czasem w piranię, jak przytula się do mojej nogi to już mam odruch odsuwania się, bo kilka razy tak mnie ugryzł, że hej. Gia, a co Adaś robił na tym zdjęciu, że ma taką skupioną minę?
domikcw, łączę się w bólu wychodzących zębów, u nas przez zęby non stop chce wisieć na piersi, tylko woła "am, am" i pokazuje na piersi, masakra.
Ostatnio Misek ma nowe hobby, jak koty mają puste miski, to wyciąga kocie chrupki z szafki i stawia koło misek, żebyśmy karmili kotki, biega z paczkami kocich chrupek, pokazuje je kotom i woła do nich "am, am, am". No i od pewnego czasu mamy wielki come back słowa "mama", kiedyś mówił ładnie "mama", później zostałam sprowadzona do funkcji karmicielki i jak wracałam do domu to wołał do mnie "am, am" pokazywał na piersi i przysysał się jak szalony, a teraz znów woła ładnie "mama" na różne tony i widać, że sprawia mu to dużą frajdę.
I obudził się, koniec wolnego.
 
Do góry