reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
cortina mnie wczoraj strasznie bolał żołądek i głowa, puki leżałam było do zniesienia ale jak sie zaczęłam ruszać to była masakra.
Dzisiaj obudziłam się o 5 z głodu :-( i dalej jestem głodna.
Witam nową mamusię
 
Witajcie

Madzienka- rozgość się

Szefuję razem z Gosia B :-D

Co do bóli to mnie puki co raz bolał brzuch, raczej kuł i przeszło po odpoczynku.

Wczoraj pizze zjadłam i było mi dobrze a po 2 godzinach ani jajecznica, ani buła z serem mi nie weszły i pół głodna szłam spać bo mnie mdliło niemiłosiernie...

Dziewuszki wybywam i zajrzę do was dopiero jutro z ranka więc miłego dnia dla każdej a z problemami to do Gosi...

Buziaki w brzusiaki
 
Witam wszystkich szczególnie nową mamusię;)

ktoś proponował założenie nowego wątku z zakupami i poradami już nie będę szukać kto, ale tak przeglądając asortymenty sklepów z art dziecięcymi przeraża mnie ogrom rzeczy, które można kupić. jako pierworódka jestem zielona w zakupach, co prawda opiekowałam sie dziećmi ale one juz wszystko miały. i tak myślę że przydałby sie wątek z takimi poradami, ile czego kupić, co sie przydaje a co nie. ja na przykład myslałam ile pieluch mam kupić i jakie, jaki smoczek, czy potrzebny jest podgrzewacz do butelek itp. juz myslałam nad stworzeniem listy i kupowaniem co miesiąc po trochu żeby na raz nie był to tak duży wydatek.

myslałyście nad pieluchami wielorazowymi? jestem zdecydowana że będe ich uzywać, ale też nie wiem ile ich trzeba kupić na zmianę i jak często zabrudzają się majteczki. jeśli któraś z mamuś ich używała to może skrobnie parę doświadczeń, muszę poszukać jeszcze na innych forach. U nas niestety ostatnie maluchy chodziły w pampersach.

kupiłam sobie spodnie ciążowe na allegro, jestem ciekawa co przyjdzie, bo wczoraj nie miałam co założyć, wszystkie normalne już zbyt cisną;(

PS. po miesiącu cichych dni przeprosiłam sie z szydełkiem i robie żółtą serwetkę tak na poprawę humoru;)

ja już po porannych czułościach z kibellkiem i śniadanku, w końcu mogę jeść płatki z mlekiem:-) miłego dnia
 
Hej Dziewczyny

Czy mi sie wydaje czy jak mnie nie ma to piszecie na potęge ?? Nie ma siły żebym nadrobiła :zawstydzona/y:
Ja wczoraj byłam u fryzjera odświeżyć fryzurę Nie farbowałam włosów z rok :szok: i pewnie bym tego nie zrobiła ale mamy wesele w sobotę

Ja dziś wszamałam sałatkę jarzynową na śniadanie, zagryzłam rafaello a na obiad ugotuje rosołek A wczoraj wypiłam mamie wode z ogórków mniam A mam pytanie czy was też tak suszy ?? ja już nie wiem co pić żeby ugasić pragnienie

co do wątku zakupowego to warto utworzyć Zawsze można cos ciekawego się dowiedzieć o jakis nowościach zakupowych Co do pieluch wielorazowych to moja koleżanka już 3 dziecko na nich chowa Mogę podpytać :)
 
Hello z rana:)

Witaj Madzienka rozgość się i pisz dużo:-)

Klowee - ja w sumie też bym się nie obraziła jakby bardziej doświadczone mamy napisały nam taką małą ściągę co warto kupić a co jest niezbędne. Bo jeśli o mnie chodzi to ja teoretycznie mniej więcej wiem co trzeba ale gorzej z praktyką.

A do nas dzisiaj przyjeżdżają moi rodzice. Nie widzieliśmy się od momentu jak im powiedzieliśmy (koniec czerwca), że będzie dzidzia, więc może obiektywnie stwierdzą czy widać już ten mój brzuch czy nie:-)

Życzę wszystkim miłego dzionka.
 
To ja wpadłam na ten pomysł ale moderatorki i inne dziewczyny stwierdziły że to co mamy wystarczy. Najwyżej tam trzeba poprosić doświadczone mamuśki co warto kupić, ile jakie itp. można by było zrobić listy.
Wiem że trzeba kpić butelki smoczki itp ale niemam pojęcia jakie a niemam nikogo w rodzinie żeby się dopytać bo ostatnie dziecko urodziło się 7 lat temu to trochę minęło i pewnie standardy się pozmieniały.
 
reklama
Dzień dobry:-)

Ja dziś pobudkę miałam 5.10:baffled: Wstałam zagotować mleko mojemu mężowi, który wraca z pracy po nocnej zmianie:sorry: i dałam tabletkę naszemu kotu na odrobaczenie:-p a później poszłam grzecznie jeszcze spać i wstałam o 8.30:-):rofl2:
Mnie też się podoba pomysł z jakąś listą w innym wątku, choćby w "zakupowym szaleństwie", żebyśmy my- pierworódki, wiedziały ile czego i kiedy kupić. To jest fajny pomysł. Pomyślcie nad tym pani moderatorki :-);-)
No chyba, że wpadnie wam do głowy jakiś lepszy ...:-)
 
Do góry