reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

iczesc !

zima u nas ! snieg pada, wiatr wieje ze glowe urywa ;-)

co tu tak cicho ???

ja cale dnie podarzam za Cortinem krok w krok bo swiczy stanie bez trzymanki i nie zawsze mu wychodzi ;-)

maz wyjechal, jestem sama i nie wiem w co rece wlozyc ;-)

dla chorowitkow zdrowia moc !!!!!


byl u was Mikolaj ?
u nas bylllll ! zostawil COrtinkowi kierownice, radosc wielka bo on uwielbia kierowac ;-) dziecka nie ma hihi rewelacyjna zabawka ;-) :-p
pozdrawiamy !!!!
 
reklama
Dzięń doberek

Któraś chętna na kawusię, bo robię :)

Wietrzysko u nas przeokropne (pewnie u was też), szumi i dudni w domu przez co mój piesior zestresowany chodzi :/ Za to młoda spała dzisiaj do 9:30, aż nie mogłam w to uwierzyć i się zaraz zaczęłam zastanawiać czy aby chora nie jest ;)

Cortina to ci młody Kubica rośnie :) U nas namiętne chodzenie przy wszystkim. A teraz siedzi w kojcu i wywala zabawki za burtę i ma niezły ubaw więc i przeszkadzać jej nie będę; ]]]

Klowee jak Dominik? przeszła biegunka?

GiaModern jeśli patrząc na wysokość to ja już w ogóle nie mam co sobie oknami zawracać tyłka bo ja na 7 mieszkam :))))
 
witam
Smoniczka olej okna i tak dzisiaj taka pogoda, że jeszcze się rozchorujesz tylko :no:
Kawusia już jedna była...:-(, a mam limit, bo później mały szaleje hehe...;-)

U nas wieje , jest zimno, ale... pokazuje się słonko, więc nie będzie źle....


Adaś dostał na mikołaja misia: miś Adasia.jpg ( od babci :-D )

pozdrawiam
 

Załączniki

  • miś Adasia.jpg
    miś Adasia.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 27
U nas dzisiaj czwarty dzień biegunka ale mniejsza:) może leki w końcu ja uspokoją o dupce nawet nie wspominam :no:

Mikołaja jeszcze nie widziałam może go w inną stronę zawiało? Tak wiec czekam:-D

U nas też pogoda straszna ale za to dziecko ma ubaw bo stoi w oknie i śnieg obserwuje strasznie mu się podoba:-D

Smoniczka ja mogę nawet drugą wypić jak zapraszasz:p
 
Hoł hoł hoł!

Smoniczka ja też chcę kawę (może być inka) . I ciacha! Koniecznie!

Klowee zdrówka dla Dominisia. Znam problem odparzonej pupy. Nam pomógł na to dziadostwo tylko tormentiol.

GiaModern
a czy 2 piętro też podchodzi po ulgę w myciu? :) Misiu super!

Cortina nasze chłopaki to się muszą zakumplować. Kubek też ostatnio dostał kierownicę i to chyba jedyna zabawka, która go mega zainteresowała. Zresztą on wszystkim kręci.. kremami, miskami, przykrywkami, garnkami, a jak zajdzie taka potrzeba to i nocnikiem. Najchętniej pełnym!

Patik współczuję usypiania Jaśka. Ręce Ci pewnie do kolan wiszą. Oby mu się odmieniło i zechciał usypiać sam w łóżeczku! &&&&& zaciśnięte


U nas (prawie) nic nowego. Choroba Kubkowa powoli odpuszcza. Oskrzela już znacznie mniej zaflegmione, katar ładnie spływa, Kubek odkaszluje flegmę. Do wtorku mamy antybiotyk i ani dnia więcej! Za to Kubcio coraz więcej czasu chce spędzać na moich rękach, a odmowa kończy się ogromnym płaczem.

A u mnie po staremu... sezon na mandarynki w pełni, więc stanowią one 50% (o ile nie więcej) mojego pożywienia. Od rana w radio grają świąteczne piosenki, wiatr dmucha tam i siam i jakiś taki senny nastrój się zrobił. Kubek śpi, ja też uderzam w kimono :-D a co mi tam!
 
Wywiało lutowe mamy? :-)
u mnie też wieje i śnieg sypie, chyba jutro powyciągam ozdoby ze strychu bo świątecznie się zrobiło n:)
smoniczka, jak to zrobić pieguski? to teraz już się ich nie kupuje?:-)ja ostatnio uwielbiam michałki od Hanki, takie z biedronki, rewelacja :)
GiaModern, Laura też misiaki dostała ale mniejsze, super pluszak :)
klowee, u nas dupsko też odparzone ale mam nadzieję, że rano już śladu nie będzie bo trochę zaleczyłam
Eve, ja na dupkę używam tego odpowiednika maści o której piszesz ale bez tego czegoś borowego w składzie i też jest rewelka.Dobrze, ze u Kubusia lepiej
 
Hoł hoł hoł!

Smoniczka ja też chcę kawę (może być inka) . I ciacha! Koniecznie!

Klowee zdrówka dla Dominisia. Znam problem odparzonej pupy. Nam pomógł na to dziadostwo tylko tormentiol.

GiaModern
a czy 2 piętro też podchodzi po ulgę w myciu? :) Misiu super!

Cortina nasze chłopaki to się muszą zakumplować. Kubek też ostatnio dostał kierownicę i to chyba jedyna zabawka, która go mega zainteresowała. Zresztą on wszystkim kręci.. kremami, miskami, przykrywkami, garnkami, a jak zajdzie taka potrzeba to i nocnikiem. Najchętniej pełnym!

Patik współczuję usypiania Jaśka. Ręce Ci pewnie do kolan wiszą. Oby mu się odmieniło i zechciał usypiać sam w łóżeczku! &&&&& zaciśnięte


U nas (prawie) nic nowego. Choroba Kubkowa powoli odpuszcza. Oskrzela już znacznie mniej zaflegmione, katar ładnie spływa, Kubek odkaszluje flegmę. Do wtorku mamy antybiotyk i ani dnia więcej! Za to Kubcio coraz więcej czasu chce spędzać na moich rękach, a odmowa kończy się ogromnym płaczem.

A u mnie po staremu... sezon na mandarynki w pełni, więc stanowią one 50% (o ile nie więcej) mojego pożywienia. Od rana w radio grają świąteczne piosenki, wiatr dmucha tam i siam i jakiś taki senny nastrój się zrobił. Kubek śpi, ja też uderzam w kimono :-D a co mi tam!



Witam mamy

Na początek Kubuś serdeczne życzenia z okazji ukończenia 10 miesiąca!
A co się tyczy okien - jestem za bojkotem dotyczącym mycia okien. :-D


U nas dalej wieje i jest nieprzyjemnie, a do tego małemu wychodzi górna dwójka, więc jest nieznośny.
trzymajcie się ciepło.
pozdrawiam
 
reklama
Halo ! czyżby Xawier was wywiał :szok: ?

U nas idą dolne dwójki (dwie na raz rzecz jasna). Stan uzębienia na dziś to górne i dolne jedynki na wierzchu i górne i dolne dwójki w natarciu. Już teraz wiem czemu z niej taka maruda :baffled:

Poza tym zauważyłam, że młoda ma suchą skórę na udach, łokciach i znowu pod oczkami :-( chyba będę musiała iść z nią do lekarza, zastanawiam się czy coś ją mogło uczulić.

GiaModern ja też bojkotuje mycie okien :-p
 
Do góry