reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Ania1973G to bardzo dobrze, że wam się tak szybko udało:) tylko się cieszyć:)
z tym liczeniem u mnie niestety nie jest tak prosto, bo prawdopodobnie w ostatnim miesiącu nie miałam owulacji, a swój ostatni okres miałam w kwietniu... jak dopytam lekarza na wizycie to popoprawiam suwaczek:)
Męża na szczęście widzę raz w tygodniu więc nie ma czasu ani możliwości za bardzo mnie denerwować:) Może to też moje hormony dają o sobie znać, bo w sumie poszło o głupotę:(
 
reklama
Kasiadz córeczka daje Ci popalić, bo ona jeszcze taka malutka jest… Potrzebuje mieć mamę dla siebie :tak:


Cortina oby mdlości jak najszybciej poszly precz!!!


Nadika witaj i melduj się jak najczęściej! :-D


MamusiaM i jak wizyta u teściowej?
Przekazaliście jej radosną nowinę?

Dzięki za przypomnienie o kiszeniu ogórków! Ja jestem taka zakręcona w tej ciąży, że w ogóle nie pomyślałam, że już czas ogóraski kisić…… :rofl2:


Aniołeczek gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Bardzo się cieszę ze zdanego egzaminku!!!!!!!!!!
To co, oblewamy???? Soczkiem of course :-D:-D:-D


De_merteuil gdzie Ty takiego pomocnego chłopa znalazłaś?????
Toż to okaz wielce wyjątkowy :happy:


Smoniczka witaj i granulki fasoleczki!!!!!!!!!
Koniecznie zamelduj się jutro po wizycie!



Co do teściowych to moja też się raczej nie dowie prędko o kolejnym wnuku/wnusi……
Jakoś nie mam na razie ochoty jej informować…… :no:
 
się liczy w przypadku ivf- czy tak samo czy inaczej jak dla naturalnej ciąży... wiec nie wiem czy ja jestem w 4 czy w 6 tygodniu:)

Ania gratuluję udanego IUI. wiem co przeszłaś... moje maleństwo jest z IVF :) udało się na szczęście za 1 razem:)
dziewczyny może zadam głupie pytanie i jeśli jest niestosowne to przepraszam, co to jest IVF i IUI? bo nie mam pojęcia o czym piszecie:baffled:
 
In vitro - ivf

inseminacja - iui :)

Wspomagane poczęcie hehe

Aniołeczku w takim razie lekarz ci wyliczy tp dla cyklu 28 dniowego a usg i tak zweryfikuje tp ja stawiam na 13-15 luty więc jesteś w ok 6 tyg i 3 dniu :tak:

Witam nowe mamusie

Będę do was zaglądać z pracy

Od wczoraj zaliczam częściej wc na siusiu :-D a głodna obudziłam sie jak wilk i 7 kanapek na śniadanko, chyba do 9 m-ca to mnie mąż na porodówkę zatoczy :)
Miłego dnia
 
Hej. ja już przy 4 kanapce jestem ale czuję, że długo nie pobędzie w moi żołądku.
Nie było mnie od czwartku- jakoś tak wyszło. W piątek szkolenie w Nałęczowie gdzie ledwo wysiedziałam. Weekend minął grillowo- rodzinnie.
Witam nowe mamusie.
 
Dzień dobry, witam się z kawką :-D

Ja mam za to apetyt jak smok, a nie mam żadnych mdłości.........
Dlatego postanowiłam sobie, że muszę się bardzo pilnować z jedzonkiem...
Bo ja niestety mam otyłość, więc nie mogę juz dużo przytyć nawet w ciąży... :no:


W tym tyg gdy pójde do lekarza to prawdopodobnie założy mi karte ciąży, więc... niestety będę musiała wejść na wagę...
Chyba się spalę ze wstydu :baffled:


No trudno, dzidziuś wazniejszy........ :rofl2:
 
Witam poniedzialkowo:)

U mnie humor taki sobie dzisiaj, caly weekend sie pakowalismy a teraz zyjemy na pudlach i balaganie, ehh- i tak do czwartku. Nawet wyjsc nie ma gdzie, bo pada caly czas, maz jest w pracy a do spakowania zostala nam jeszcze cala kuchnia :-( Najchetniej to bym sie dzis w pierzyne zakopala i caly dzien przespala.

Heksa, ja tez nie mam nudnosci i tez caly czas jem:zawstydzona/y: Jutro ide do poloznej wiec mnie pewnie tez zwazy. Chyba oczy zamkne i zatkam sobie uszy zeby sie jeszcze bardziej nie przygnebic ;-)

Anioleczku gratuluje zdanego egzaminu.

Witam nowe mamusie.

Piszcie duzo dziewczyny to sobie was poczytam i czas szybciej zleci :tak:
 
reklama
witajcie babeczki !

uroczyscie oswiadczam OD DZIS JESTEM NA ZWOLNIENIU :-D
odwiozlam dziecko do przedszkola, herbatka sie robi, kot poszedl spac w domu bloga cisza, tego bylo mi trzebaaaaa :zawstydzona/y:

ide doczytac co tam nasmarowalyscie :rofl2:
 
Do góry