reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dzień dobry. Postanowiłam się przywitać bo od czasu do czasu podczytuję a mało piszę. Od 24 już na L4 lecę więc w pracy trochę odpuszczam i błogo hasam po necie :) Miłego dnia z zimnego i mokrego Lublina
 
reklama
bella byłam w Miedzylesiu w dawnym kolejowym
Kasiulec a może jak miałaś badanie wziernikiem to jakieś podraznienie?
my zaraz znów lecimy do lekarza, ale dzis to nie ja mam wizyte;) ale po południu Usg genetyczne
 
Kasiulec - bądź dobrej myśli i się nie stresuj. Będzie dobrze.
Ja sobie na śniadano zażyczyłam jajecznicę, była bardzo dobra a teraz mnie mdli:baffled: Ale będę twarda nie oddam jej tak łatwo:-)
Dzisiaj idziemy z mężem na grilla do znajomych i zastanawiam się co ja będę jeść, bo na sam zapach grillowanego mięsa mi niedobrze, chyba wezmę suchy prowiant.
A tak poza tym to mam mega lenia i nic mi się nie chce.
 
ja ostatnio na grillu suchy chleb jadłam :-D za to najgorsze było dla mnie jak pojechaliśmy do znajomych i dostałam dużą porcję sałatki z kurczakiem, każdy kęs popijałam, ale i tak końcówki nie byłam w stanie dokończyć
nie no ja jakoś się nie martwię, szczególnie po rozmowie telefonicznej, moja siostra całą ciążę miała plamienia, leżała i problemy z sercem, więc o nią to się stresowałam, a ja to stawiam, że od nadżerki mogło mi się to pojawić
 
Dzień dobry. Postanowiłam się przywitać bo od czasu do czasu podczytuję a mało piszę. Od 24 już na L4 lecę więc w pracy trochę odpuszczam i błogo hasam po necie :) Miłego dnia z zimnego i mokrego Lublina

Meriderka witaj ja tez Lublinianka....gdzie zamierzasz rodzić...fajnie byłoby się poznać....

Dzień dobry u nas zimno i leje...my powoli szykujemy się na jutrzejszy wyjazd....

trzymam kciuki za dobre wasze samopoczucie, żeby plamienie nie było oznaką niepokojących objawów...

ja dzisiaj też mam wizytę u ginki....
 
hej
ja oczywiście dzień zaczęłam od rzygania :(
u nas słoneczko za oknem, pranie wstawione, młody już mi tu z butami biega, a ja nawet nie miałam się jeszcze kiedy uczesać :/
 
hej laseczki:* melduje się, że żyje i mam się w miarę dobrze:) nie odzywałam się bo coś mi net szwankował. od dzis na zwolnieniu jestem:)

bella gratuluje córci!

witam też nowe mamusie i cieszę się z Waszych udanych wizyt:)

takiego przez Was smaka mam na sałatkę jarzynową i galaretkę:-D musze na obiad miecho meżowi i tacie zrobic a na sama myśl mnie mdli.... odezwe się potem:*
 
reklama
wiecie my coraz poważniej myślimy nad oddaniem naszego kociaka, nie mamy dla niego czasu, zapominamy o nim, korzystając z kuwety budzi tośkę, mamy za małe mieszkanie na kota i 2 dzieci:(
może któraś jest chętna na adopcje brytyjczyka?
 
Do góry