reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

annaroksana równiez podziwiam cię za twoją cudowną postawę... wiem również jak moze być ci czasem cieżko. sama sprawiałam moim rodzicom rózne kłopoty jako chore dziecko. Jestem im wdzięczna, że się nie poddali i twoja córka tobie też na pewno będzie...
 
reklama
Hej Dziewczynki :-)

Poli - odpoczywaj ile możesz Kochana, czy boli, czy nie boli. Może jednak uda się uniknąć tak długiego leżenia w szpitalu :baffled:

bella - no to ładnie :-D Ja mam wizytę w poniedziałek, zobaczymy, czy podobnej niespodzianki nie będzie :-D Fakt faktem, że chyba lepiej przed urodzeniem dzidziusia kupować wyprawkę uniwersalną. Ja nie mogłam się powstrzymać i kupiłam osttanio na allegro kombinezon dla Maluszka :-) Takiego misia brązowo-kremowego :-D Będzie pasował i dla chłopca i dla dziewczynki :tak:

Cortina
- ja też chcę nam morze, chociaż na weekend, ale chyba sie nie uda w tym roku :-(

Ania - dla dziewczynki podoba mi się także zestawienie kolorów: brąz - róż.
Dla koleżanki, która w listopadzie ma własnie córeczkę urodzić, kupiłam welurkowego pajaca w prążki beżowo-różowe i wzdłuż zapięcia przebiega delikatna, bawełniana, różowa falbanka.
 
Ostatnia edycja:
Hej. A ja mam swoją teorię co do ciąż, im jesteśmy starsze tym gorzej znosimy zmiany zachodzące w naszym organizmie ( ale to tylko moje wywody).
Na obiad to buraczki- mnie teraz tak napadło, że aż mnie skręca. Zawsze lubiłam buraczki a teraz non stop bym je jadła.
 
Witajcie
Mnie też często brzuch boli jak byłam u polskiego gina to powiedział że w 2 ciąży może dużo bardziej brzuch boleć bo wszystko szybciej sie rozrasta:rofl2:
Dziewczny mnie martwi mój brzuch chyba muszę zacząć się mierzyć bo wydaje mi się że jest mniejszy niż w zeszłym tygodniu chociaż pewnie to przez to że w tym tygodniu nie mam wzdętego.

Poli odpoczywaj ile się da
annaroksana naprawdę podziwiam Cie napewno Twoja córcia odwdzięczy Ci się za twoje starania
aniołeczek narobiłaś mi smaka na gołabki ehh

Wiecie tak sobie myśle że córcie juz mam praktycznie odchowana a teraz znowu pampersy i karmienie , nocne wstawanie mnie czeka to troche mnie to przeraża. Jeśli bedzie dzidzia taka jak martynka to nie taki kłopot ale jak będzie taka jak od męża brata córcia ciagle na recach i ciagle plakac to nie wiem jak dam rade bo ja mam słabą cierpliwość. I oby był teraz chłopak to mąż mnie nie bedzie meczy o 3 dzidziolka hehe
 
ja mam obiad od wczoraj, barszcz czerwony i do tego osobno ziemniaki z cebulką mniammmmm:)

a zaraz jadę do lekarza, trzymać kciuki proszę:)

nati właśnie dla tego szybko zaszłam w kolejną ciążę, aby się nie odzwyczaić od pieluch i wstawania nocnego. Jestem pewna że jak już bym sie odzwyczaiła to było by mi się ciężko zdecydować na kolejnego szkraba:)
 
Ostatnia edycja:
kasiadz właśnie zaczynam żałowac że szybciej się nie zdecydowałam córcia będzie miała dwa i pół roku jak urodzę a ona przesypia całe noce od 3 miesiąca wiec ja się szybko odzwyczaiłam od wstawania. Córcia była na butli bo nie karmiłam piersia a teraz sama sie boje jak to będzie.
 
reklama
Ja chciałam aby między dziećmi był rok różnicy ale miałam cytomegalię i w sumie lepiej, że nie grudniowe tylko prawie wiosenne. Mnie tylko przeraża myśl jak to będzie gdy jedno uśnie a drugie zacznie płakać? albo jak zaczną się bić i nie zauważę, że sobie coś zrobią. Mąż nie chciał drugiego bo sam jest jedynakiem i mu to odpowiada- ale długo nie musiałam go namawiać :)
 
Do góry