reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

nati chętnie podzielę sie gołąbkami:) zapraszam:) tylko masz troszkę daleko:(

Moim zdaniem lepiej jest też dla samych dzieci jak nie ma miedzy nimi zbyt dużej różnicy wieku bo jak jest sporo to już nie mają ze sobą zbyt dużo wspólnego, a jak sa w podobnym wieku to chyb a lepiej nawiązują kontakt.
 
reklama
Ja też się o to obawiam chociaż martynka teraz w dzień zasypia dopiero o 14 i spi jakies 1,5 godziny to i tak na jej wiek jest dobrze a teraz jak przyjdzie maleństwo na świat to ciekawe jak to będzie. Dzisiaj pilnuję bratanicy męża i właśnie śpi i mówie jej że teraz ma być cichutko bo Julka śpi to sie spokojnie bawi i ciągle mówi dzidzia śpi :-) tylko że Julka jest przyzwyczajona do ciszy i na kazde stuknięcie się budzi a moja to nawet odkurzam przy niej i się nie obudzi więc moze źle nie będzie onby drugie maleństwo było takie jak Martynka to będzie super bo ona bardzo spokojna była.

aniołeczek chętnie bym wpadła ale to za długa droga hehe. Masz racje ja mam siostre o dwa lata starszą i o 7 lat młodszą i z tą starszą miałam zawsze więcej tematów i do dzisiaj tak jest
Myśle że martynka też źle nie będzie miała bo będzie dwa i pół roku to jeszcze nie tak źle
 
Ostatnia edycja:
aniołeczek - prześlij mi szybciutko troszkę tych gołąbków :-) u mnie dziś ziemniaczki, panierowana pierś z kurczaka i fasolka szparagowa.

nati - ja też się martwię tym nocnym wstawaniem głównie. Mój synek ma teraz 3 lata idzie do przedszkola od września. Nie wiem, czy będzie się wysypiał, jak Maluch będzie płakał w nocy (a my póki co wszyscy na jednym pokoju będziemy). Sama też mam kiepską cierpliwość ;-) Miki szybciutko przesypiał nam całą noc, nie miał kolek, w dzień też mało płakał, potrafił sam sobą się zająć :tak:

kasiadz - trzymam kciuki i czekam na wieści :-)
 
Ostatnia edycja:
mamusiaM posyłam gołąbeczki:) hehe

ja nie mam rodzeństwa i nie było mi z tym nigdy dobrze:( dlatego my chcielibyśmy mieć co najmniej dwoje. Jak się bedzie dało to to drugie też w miarę szybko
co do nocnego wstawania to ja też się go obawiam bo ja jestem śpioch i mam bardzo ciężki sen- nic mnie nie obudzi w nocy:(

Jej ale nudy i jak pusto jak męża nie ma... już posprzątałam co było do sprzątnięcia a gdzie jeszcze do wieczora...
 
Sylwia ja mam manię kolorów nie ubrałabym dziewuszki w niebieski, a chlopca w róż i czerwień, wiadomo gdzieś dodatek tych kolorów minimalny jest ok.

Nie chodzi mi o to żeby chłopca ubierać w róż albo dziewczynke w niebieski, chodzi mi o to że ja nie będę ubierać ani kupować córce wszystkiego w różu a synkowi w niebieskim kolorze.
Mam zamiar kupować neutralne kolory póki co a jak się urodzi maleństwo to wtedy kolory będą bardziej dopasowane.
 
smoniczka wiesz jednak podziękuję:) sprzątanie to nie jest moje największe hobby tak że unikam jak ognia:) juz sobie znalazłam zajęcie:) oglądam zdjęcia ze ślubu swojego:)
 
a mnie całkiem apetyt opadł:( prawie nie zjadłam obiadu i tak mnie zmuliło ze szok:-( boli mnie brzuch po lewej stronie. pewnie te więzadła się rozciągaja. nic nie zrobiłam dzis a takie chęci miałam:(

też jestem jedynakiem i tak czasem mi żal, ze nie mam nikogo takiego bliskiego:( wiem, że mąż rodzina ale to nie to. widze jaki kontakt ma mąż z siostrami czy moje kuzynostwo a ja? zawsze sama:( wygadac nie bylo się komu, ani z kim pobawic. pewnie temu teraz jestem taka zamknięta i nie lubię rozmawiac o moich problemach. uważam, że sama powinnam z tym byc. no ale cóż. rozpieszczona nie jestem jak niektóre jedynaki:p choc rodzice kochaja mnie ponad życie. a los tak chciał, że sama jestem. mama poroniła:( czasem boje się, że może i mnie to spotkac...
też chcę miec dwójkę dzieci. a jak będzie troje to też ok:) kocham szkraby.rożnica 2-3 lat fajna. dzieci maja ze soba kontakt

udanych wizyt dziewczyny:)
 
mamusiaM to dokładnie jak moja MArtynka sama sobą się potrafiła zająć i tak jest do dzisiaj, my mamy dwa pokoje więc nie będzie aż tak źle są małe ale w UK musi nam to wystarczyć liczymy na to że w przyszłym roku zamieszkamy już w swoim domku w PL
aniołeczek jak urodzisz to sen Ci się tak wyczuli że każde poruszenie się dziecka będziesz słyszeć ja tez byłam śpioch a odkąd mała się urodziła to wszystko mnie budziło

Trzymam kciuki za wasze wizyty

PS: jeśli pisze inna czcionka to przepraszam ale mała coś mi w laptopie pogrzebała i teraz widzę wszystko w innej czcionce niż miałam
 
reklama
Do góry