reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Czesć laski:) jem sobie spokojnie śniadanko, moje chłopaki ładnie razem śpią. Dziś też się przekonałam, że synuś jednak świadomie się uśmiecha, bo rano mnie wielokrotnie tym uraczył jak go przebierałam i do niego mówiłam:-DNo a wcześniej obsikał mi poduszkę:-p
Mam cichy plan iść dziś wreszcie do kościoła, 1 raz od 3 miesięcy..zobaczymy, czy synek będzie współpracować:-p
 
reklama
ja w temacie chust nie jestem jakimś znawcą...z tej co mam jestem bardzo zadowolona no ale tak jak mówię, ona dla malutkich dzieci jest. Co prawda można w niej nosić większe dzieciaczki bo siostra i roczniaka nosiła, no ale nie ma możliwości noszenia na plecach czy na boku. W takim razie też bym polecała tkaną jak ktoś chcę dłużej dziecko nosić. One są zdecydowanie tańsze, no ale nigdy takiej nie miałam więc nie jestem obeznana z tematem akurat tej chusty... ;-)

tą co ja mam siostra kupiła jakieś 4 lata temu i wtedy była duuuużo tańsza, coś koło 100 zł siostra za nią dała a teraz widzę, że kolosalne pieniądze sobie za nią liczą...
 
Agaod- super, że już w domku:tak:

Mamy dzieci chrumkających- czy nadal Wam chrumkają? Moja starsza ma obecnie katar, a Szymi chrumka, zwłaszcza w nocy, ale z jedzeniem nie ma problemu. Nie wiem czy się martwić, że to katar i lecieć do lekarza, czy to jednak normalne. Odciąganie niewiele daje, prawie nic mu z nosa nie wychodzi.
 
Hej laseczki,
w końcu zebralam się by coś napisać, ale pisze z tel, więc sorki za błędy. Podczytuje Was wieczorkami, ale weny brak a i pisanie z tel wyprowadza mnie z równowagi. Pisze to co pamiętam:
Bella współczuję alergii i tego bioderka u Nati:-( trzymajcie się!
Agoad super że jesteście w domku!
Patik, Agisan tak jak reszta podziwiam ogarniecia trojeczki! Ja ledwo z dwójką daję radę ;-)

My noce mamy całkiem nie złe ;-) koło 20 młody zasypia po kąpieli i cycki i budzi się koło 4, ale zastanawiam się czy może mieć taką przerwę? Jedni mówią, ze budzić co 3 h na karmienie a inni że sam się obudzi jak zglodnieje... Kogo słuchać? Karmię tylko piersią!

Do lupy polecam Balneum do pupy- rewelacja, na noc posmarowalam kiedyś Dawidowi i rano nie miał śladu, a miał odparzona a nie tylko zaczerwienionia dupke.
 
Mo Felek tez jakos tak chrumka i do tego mam wrazenie jak by go czasami flegma zalewała od srodka (taki jakis dzwięk) Ale nie kaszle i nie kicha więc raczej przeziębiony nie jest.

Mam pytanie do bardzoej doswiadczonych: Felka wysypało takimi krosteczkami, najpierw na nózkach a teraz na rączkach tez. Nie są bardzo widoczne, ale w dotyku taka lekka kaszka. Co to moze byc? Uczulenie? Czy moze po czyms co zjadłam wysypka? Na bruszku nic nie ma. Najwięcej na udach.

I pytanie do dziewczyn po cc: czy boli Was brzuch w środku? Nie chodzi mi o rane, ani o skórę, tylko o brzuch w srodku? Bo mnie boli od 3,4 dni miejsce pod pepkiem na srodku (po bokach nie boli), nie jest to mega ból, raczej taki taki sredni jak dotykam i naciskam, przypominający stłuczenie.
Zastanawiam się czy to nie są mięśnie. Możliwe to? Czy one nadal są po boku? Czy moze schodzą się dlatego boli? Wiecie coś na ten temat?
Dodam, że w sobotę byłam badana i ginekologicznie nie ma zadnych podstaw żeby cos było nie tak (tak powiedziala pani doktor).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laski u mnie zalamka totalna, mala ma infekcje gardla i dostala antybiotyk! Siedze i patrze czy nic jej nie uczula, kazdy bak to u mnie modly zeby to nie byla biegunka itp.
Jest mi jej zal ale sama juz jestem psychicznie zmaltretowana:((

Martuszka ja nadal jakby czucia nie mam i czuje, ze nieczuje jakby glebiej w srodku, ale to raczej nie bol:/

Reszte musze doczytac:))
 
Do góry