reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Witajcie! :-)
A właśnie zastanawiałam się od kilku dni kiedy powstanie taki wątek.
Pogodnych, zdrowych i niezapomnianych 9 miesięcy!!!!

Pozdrawiam grudniówka 2014 :tak:
 
Jagoda nie mozemy Ustalic terminu z miesiaczki bo od kiedy bralam tabletki krwawilam wiec termin z usg bedzie, miesiac po odstawieniu tabletek zaciazylam. Katjana dzieki GRudnioweczko 2015
 
Witam Dziewczyny! :) Ja od dziś jestem pewna, że jestem w ciąży, jestem tydzień po TM i test wyszedł pozytywny :) Takie wielkie krechy, że myślałam, że zaraz muzyczka zagra :p
Jestem listopadówką 2013 :) w sumie urodziłam 30.10.2013, ale termin był na 4.11 :) Także moja 7miesięczna córcia będzie miała rodzeństwo :) Do lekarza pójdę we wtorek, więc napiszę Wam więcej. Pozdrawiam wszystkie lutóweczki! :*
 
reklama
MadziaSek tak po suwaczkach wnioskowałam :)

u lekarza dopiero co byłam, karta ciąży już założona, następny termin wizyty to 26.06,, a Wy jak tam?

Maagsiaa witamy:) termin też coś koło naszego widzę :))
 
Do góry