reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

No to jeszcze się namyśle, ale pewnie usztywniany wybierzemy w końcu.

U nas mgła za oknem, aż do sklepu się nie chce wyjść, ale muszę ruszyć tylek bo mam zmiar zrobić dzis rybe po grecku, mam 2 kg swiezego dorsza i nie wiem co z nim zrobić, dlatego polowa bedzie po grecku a resztę chyba usmazymy na obiad dzisiaj
 
reklama
ja też miałam z kokosem ale szybko się usztywnienia pozbyłam bo ciężko było małą na boku położyć i teraz na pewno miękki biorę:tak:
 
Dzień dobry wszystkim:tak:
Odnośnie rożków to o wiele lepsze i wygodniejsze są te nie usztywniane.Ja do bliźniaków dostałam takie usztywniane, ale wyjęłam to usztywnienie bo było bardzo niewygodne. Moje smerfy bardzo lubiły spać w tych rożkach bo były przyzwyczajone w szpitalu do nich. Było im w nich cieplutko. ;-)
 
Made u mnie jest kieszonka na to usztywnienie i można je wkładać bądź wyjmować. Wydaje mi się ono strasznie twarde.
Ja dziś weszłam do lumpka dla maluszkow i chociaż miałam tylko popatrzeć to jednak kilka rzeczy wzielam :) kupiłam super spiworek do fotelika za 20 zł wygląda jak kożuszek a można dol odpiac i korzystać jak z kurteczki. Jest mega gdyby nie to że mam 3 kombinezony już :)
 
Witajcie :-) no to będę miała dużo czasu dla Was bo jednak dostałam L4. Szczegóły w odpowiednim wątku.

Ja rożek też mam - trochę sprany i się zastanawiam czy nie kupić materiału i nie obszyc w końcu po co wyrzucać jak jest dobry.:-(

Też ma ten kokos ale w sumie łatwo wyciągnac. Ją i tak wolalam w pieluszce flanelowej ale jak goście przychodzili to podawalam taki pakunek rozkowy bo wygodniej :-D. A te wzory i minky tak kuszą... eh.
 
Dziewczyny Was też tak wszystko szybko wyprowadza z równowagi? dziś się aż poryczałam i myślałam że mojemu kotu łeb ukręce :/ kupiłam taki ładny przewijak, pasujący kolorami i dziś wchodzę po zakupach do domu patrzę a tam dziura wygryziona z boku na oparciu i lekko podrapane tam gdzie się dziecko kładzie :( mogę go używać tylko dokupię to nakrycie na przewijak ale wiecie wszystko chce mieć ładne, czyste pachnące i tak to bym używany, najtańszy kupiła :/ :/ a kot teraz w kącie siedzi taki zestresowany
 
reklama
Do góry