reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
reklama
Cześć Dziewczyny!
Przepraszam za moją nieobecność.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAMUSIEK i równocześnie DUŻO WYTRWAŁOŚCI I SZYBKIEGO PORODU DLA TYCH JESZCZE W DWUPAKU :)

Podczytuje Was co jakiś czas na komie ale nie mam cierpliwości by z niego odpisywać a do kompa rzadko kiedy siadam.

Serduszko mi się raduje jak czutam o kolejnych rozpakowanych szczęśliwie mamusiach :) - że Wy i Dzieciaczki zdrowi i szczęśliwi wracacie do domku!

My z Hanią już się jako tako docieramy tylko straszna cycolina jest:) Przy cycusiu chce spać, na cycusiu leżeć itp. :)
Często jest tak że stęka , pręży się położe sie z nią wsadzam cyca do buzi i już śpi :) Smoka nie toleruje

Jak u Was z laktacją?
Mi się mleko nie chce rozkręcić tak jak bym tego chciała :/ Doszłam do 70 ml z obu piersi i resztę muszę dokarmiać modyfikowanym :/
Ale Hania i tak ładnie przybiera na wadze więc póki co jest dobrze.

Buziaki dla Was i czekam na kolejne wspaniale wieści o kolejnych urodzonych Maluszkach!!! :)
 
Do góry