reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

muszę przyznać, że doktor Marek jak na razie sprawiła na mnie dobre wrażenie
trochę się speszyłam, bo z waszych postów jakoś wywnioskowałam, że jest młodsza, a ja się panicznie boję starszych kobiet ginekologów :zawstydzona/y:, tzn. trafiłam wcześniej na kilka sadystek

ale miło, że tym razem było inaczej ;-)
no i badań dostałam chyba na każdą ewentualność :nerd:
 
reklama
niedawno dowiedziala sie , ze bede ponownie mama :-D
najblizej mam na Szernera, czy ktoras z was moze polecic /odradzic kogos do prowadzenia ciazy.
narazie wytypowalam dr.Makowskiego i dr Klimczak, dobry wybor?
Chcialam do dr.Guzinskiej niezaleznie gdzie przyjmuje bo bardzo duzo dobrych opinii ale podobno terminy do niej sa kosmiczne
Ja nie polecam Luszczewskiego, bylam u niego jakis czas temu bo okres mi sie spoznil 2 dni, testy wyszly negatywne, a w dniu wizyty pojawilo sie plamienie, nie zbadal mnie, dal skierowanie na beta, ale powiedzial ze czekac jeszcze ze zrobieniem, a narazie to mam nic nie robic bo to pewnie poczatek poronienia. Mogl mnie chociaz zbadac! w ciazy nie bylam
a wyszlam od niego naprawde zdenerwowana
 
Ja zdecydowanie odradzam dr Slodkiego (Zbigniewa) z Szernera, o ile jeszcze tam pracuje. Opisywalam tu juz swoje doswiadczenia z jego prowadzenia ciazy. Generalnie udziela zero informacji, niesympatyczny, niedelikatny przy badaniu. Raz mnie tak zbadal, ze mi lzy w oczach stanely na fotelu. Potem mnie pyta, co sie stalo. Ja mowie, ze bolalo, a on na to: "a dziecko to jak ma pani zamiar urodzic?..." Odradzam!
 
Dzieki Margitka, tak, czytalam twoja opinie wczesniej, i nie tylko twoja o Panu Slodkim.
Jak narazie ide do makowskiego, zobaczymy.... szkoda ze nie robia od razu usg :-(
 
Ostatnia edycja:
Ponieważ moja lekarka akurat musiała wyjechać a ja bedąc w 36 tc., musiałam zrobić badania na streptoccocusa, HCV i HB's (wymog szpitala) poszłam do LuxMedu bo tam mam abonamet firmowy i trafiłam przypadkiem Jolanta Proccarini -z czystym sumieniem polecam, bo kobita 27 lat na oddziale na Solcu pracowała i jest naprawde świetna, delikatna, doswiadczona, pojetna i ma podejscie. Na prawde polecam.
 
Cześć ja też poszukuje dobrego ginekologa w lux Med niby chodzę do dr. Anny Karwan Płońskiej ale chciałam jeszcze zasięgnąć języka czy macie z nią jakieś doświadczenia a może lepiej znałeś innego lekarza. :-)
 
niestety nie udalo mi sie znalezc sensownego lekarza. Ci ktorzy wydawali sie ok, jak Radosiewicz czy Litmanowicz maja dlugie terminy wizyt.
Z innych to bylam u Makowskiego, Chmielewskiego, Wieczkowskiego i jeszczee u jednego ale nie pamietam nazwiska.
jeden koniecznie chcial mnie wyslac na patologie, dlatego ze mialam nudnosci na poczatku ciazy (!), a wcale nie bylo tak zle, zebym chudla i nic nie jadla.
2 powiedzial, ze on mnie calej ciazy na zwolnieniu trzymac nie bedzie (jestem w 20 tygodniu, teraz bylam na pierwszym zwolnieniu od niego) a bolalo mnie tak w kroku ze nie moglam chodzic, wstawac itd.
Ide teraz do Matysiak-Lubasinskiej, jedna z niewielu do ktorej byl wolny termin
I tu mam pytanie. Czy ktos mial z nia doczynienia? Czy jest to lekarz ok, czy dowiem sie ze jak w ciazy jestem to musi bolec i juz, ze anemia to nie koniec swiata a dusznosci to moje widzimisie?
 
witam dzisiaj byłam u swojego lekarza prowadzacego moja ciaze jestem w 5 mc ciazy i chcialam dostac zwolnienie ale niestety nie dostałam pracuje fizycznie wieczorami od 17-20 i jest mi juz ciezko musze nosci ciezkie pudła i worki ale niestety moj lekarz stwierdzil ze to moj problem i on i tak mi nie weytawi zwolnienia POMOCY!!:-(
 
reklama
Do góry