reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

Moja ciaze dopuki nie wykryta u mnie cukrzycy ciazowej prowadzil dr Grzes. Generalnie ok, dokladnie badal i przepisywal skierowania na badania (ale to chyba normalka;) Generalnie moja opinia na jego temat jest neutralna, poprawny lekarz...

Dziewczyny (szczegolnie te ktore maja abonament w lux-medie) - odkrylam fajna stronke - niezalezne forum o lux-med naktorym mozna wymieniac sie opiniami na temat lekarzy, placowek. Fajnie byloby gdybysmy dzielily sie info z czym do jakiego specjalisty mozna w tym molochu pojsc;) :
http://lux-med.com.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Jeśli chodzi o LuxMed w warszawie to "polecam' taka starszą panią doktor pierwszego kontaktu w siedzibie w Al Jerozolimskich. Poszłam do niej jakieś 1,5 roku temu z zapaleniem oskrzeli a ona widząc że czekałam na korytarzu z chłopakiem stwierdziła że nic mi nie jest i na bank jestem w ciąży. Objawy; gorączka, kaszel, temperatura, zawroty głowy, mdłości, ból w klatce piersiowej to ciąża absolutna!! nieważne że mówiłam ze nie ma takiej opcji i podejrzenia, wyrok był ciąza! a na dolegliwości dostałam wit c, i syrop tussipini!!!! 2 dni póxniej byłam u zwykłego lekarza w przychodni rejonowej z ostrym zapaleniem oskrzeli i długą receptą z antybiotykiem.
Normalnie wystrzelać takie baby!
 
Wydaje mi się że opinie że w Lux-medzie nie ma dobrych ginekologów są przesadzone, jak wiadomo większość specjalistów ze szpitali warszawskich przyjmuje gdzieś prywatnie, jest naprawdę duzo lekarzy ze znanych szpitali. ja chodzę do dr Gierczyńskiej, trafiłam do niej w sumie przypadkiem, ma sporo pacjentek ciężarnych, zapisy ze sporym wyprzedzeniem, a nawet jak już nie ma wolnych wizyt a należy być na wizycie to można się dostać do niej na tzw dodatkową wizytę i nie robi problemów. Co prawda nie przyjmuje w żadnym szpitalu, ale póki co mam do niej zaufanie, jest kompetentna, może sama nie mówi zbyt wiele, ale jak już zadam jakieś konkretne pytanie to odpowiada bardzo szczegółowo i każe na kartce spisywać swoje watpilowści bo wiadomo że podczas wizyty wszystko z głowy wylatuje. Jeszcze niewiem w jakim szpitalu będę wodziła (październik) ale jak już się zdecyduję to może poszukam lekarza z tego szpitala, wystarczy jak pójdę na jedną czy dwie wizyty.
Czy któraś z was chodziła do tej pani doktor??
 
Moją ciążę prowadził dr. Denis Aduku na Racławickiej. W sumie jestem zadowolona. Doktor jest położnikiem również w szpitalu na Madalińskiego. Jeśli ktoś chce tam rodzić to zawsze lepiej mieć lekarza stąd. Oczywiście nie gwarantuje to 100% przyjęcia.
Zawsze można pytać go o wszystko i wszystkie badania są wykonywane w terminie.
 
od początku ciązy chodzę do doktora Jacka Kostrzewy - przyjmuje na św. Barbary w Promedisie należącym do Lux medu. Polecam go - rzetelny i nie bagatelizuje pytań.
 
Czy ktoras z Was moze polecic mi jakiegos GODNEGO polecenia oczywiscie ginekologa-endokrynologa z luz medu?? Dziekuje Wam z gory

Z czystym sumieniem moge polecić dr Marie Koziara, która przyjmuje przy rondzie Wiatraczna, niestety cięzko sie do niej zapisać :/

Osobiście chodze na Racławicką do dr Nady i póki co jest wszystko ok, mam robione wszystkie badania i odpowiada na moje pytania, jest miła i sympatyczna i zawsze pyta o zwolnienie lekarskie :-) Czego chcieć więcej ;-)
 
Moją ciążę prowadzi dr Kucewicz z Promedisu na św Barbary. Ze względu na to że pierwszy dzidziuś wybrał niebo p. doktor co 2 tygodnie zapisuje mnie na wizytę. przy każdej wizycie robi badanie usg - co dla mnie jest ważne bo w pierwszej ciąży dzidziuś przestał się rozwijać w 7 tyg a lekarz (poprzedni) zauważył to dopiero w 12 tyg. Dla mnie ważne jest też to że można się do niego zapisać w każdej chwili jako dodatkowy pacjent i nie robi z tego problemu. Pracuje w szpitalu bielańskim więc jest zapewniona również opieka okołoporodowa. Jedynym jak dla mnie małym minusem jest to że p. doktor jest małomówny i mówi tylko tyle ile jest konieczne ( informuje że z dzidzią wszystko ok że się rozwija) oczywiście odpowiada na każde pytanie jak je się zada ale sam z siebie żeby coś już opowiedzieć to już nie bardzo.
 
Ja na własną rękę szukałam dobrego lekarza w lux-medzie to byłam u kilku:
dr JACEK KOSTRZEWA - polecam, bardzo sympatyczny i miły pan, chociaż trochę mało badań na początku ciąży mi przepisał, tak więc następny lekarz się dziwił, że jeszcze nie zrobiłam takich i takich badań, ale poza tym rzeczowy pewnie gdybym dalej do niego chodziła i on by mi zlecił więcej badań
dr ANDRZEJ KWIATKOWSKI - może trafiłam na kiepski dzień/ moment tego lekarza, ale trafiłam do niego z bólami brzucha (później okazało się że miałam dwa krwiaki) i trochę lekceważąco mnie potraktował, stwierdził, że muszę poczekać na usg (byłam zapisana dopiero 3 tyg. później) ale dobrze, że przepisał mi duphaston bo lek był niezbędny w moim stanie. Tak więc mój stosunek neutralny.
dr MAREK CHMIELEWSKI - aktualnie chodzę do niego, napewno doświadczony i z dużą wiedzą, starszy pan, ale sympatyczny, choć uważam, że ma specyficzne poczucie humoru i nie każdemu musi pasować, za to zawsze bada mnie dokładnie i moje wizyty są wyjątkowo długie, odpowiada na wszystkie pytania. Natomiast nie za bardzo chce wystawiać zwolnienia lekarskie, bo skoro krwiaki mi się zmniejszyły to znaczy, że jest lepiej i powinnam sobie popracować a nie siedzieć w domu.
dr DARIUSZ NIKSIŃSKI - tu również nie mam zdania ani na tak ani na nie. Dziwi mnie że nawet mnie nie zbadał, dostałam tylko skierowania na następne badania, tylko puls dziecka zbadał (a raczej towarzysząca mu pani położna zbadała). I zapytał się czy jestem na zwolnieniu i czy chcę dalej mieć zwolnienie, więc tu ze zwolnieniem nie było problemu. Natomiast prowadził ciąże mojej znajomej i ona była zadowolona. Dla mnie chyba trochę za mało zaangażowany - ale to już subiektywna ocena.

Tak więc, każdego z tych lekarzy mogłabym z jakiegoś powodu polecić, ale ciężko mi wybrać który był najlepszy.
Każdy posiada wiedzę i doświadczenie, ale którego wybrać to zależy na czym zależy nam najbardziej. Niestety póki co nie znalazłam ideału.
 
reklama
Do góry