reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

Czy ktoras z Was moze polecic mi jakiegos GODNEGO polecenia oczywiscie ginekologa-endokrynologa z luz medu?? Dziekuje Wam z gory

ja chodze do dr Niezurawskiego on przyjmuje w lux medzie na chmielnej ale terminy ma tam kosmiczne wiec chodze do niego prywatnie godny polecenia takiego endokrynolga ginekologa trudno znalezc
 
reklama
Dzień dobry,
Szukam teraz lekarza, który poprowadzi i zakończy cesarskim cięciem, ciążę będącą wynikiem in vitro.
Ponieważ mam kartę abonamentową w grupie LUX MED, najlepiej jeśli będzie to specjalista przyjmujący w którejś z warszawskich placówek (lux med, cm lim, promedis). Nie jest to jednak konieczność. Chodzi mi głównie o taką osobę, która jest profesjonalistą bez uprzedzeń, zna się na tym co robi, prowadziła wiele zagrożonych ciąż.

z góry dziękuję za informacje
AgA
 
Drogie Mamy, przyszłe Mamy :)
Dołączam do Waszego forum, ponieważ zostanę Mamą. Wprawdzie to dopiero 4. tydzień, ale trzymam kciuki, że się uda, bo podobno na początku to różnie bywa.. :/
Chciałam Was spytać, czy znacie dobrego lekarza z LUx Medu z Warszawy? Najlepiej Marriot lub z Chmielnej.

Słyszałam o dr. Nieżurawskim b. dobre opinie, ale na wizytę trzeba czekać do niego... 3 miesiące, więc zwątpiłam:(

Będę wdzięcza za info. jeżeli możecie kogoś polecić :)
Dzięki :)
 
Witam! ja jestem w końcówce 7tc :) to moja pierwsza ciąża....Czy któraś z Was była może u dr Traore Issa w LuxMedzie?Jestem zapisana na pierwszą wizytę do niego w piątek to będzie już 8 tc....myślicie, że jest możliwość, że zrobi mi już pierwsze USG na którym będzie widać serduszko?
Chciałabym znać też Wasze opinie na temat tego ginekologa, jeśli któraś z Was była u niego.
Dziękuję z góry:)
Pozdrawiam :)
 
Witam! ja jestem w końcówce 7tc :) to moja pierwsza ciąża....Czy któraś z Was była może u dr Traore Issa w LuxMedzie?Jestem zapisana na pierwszą wizytę do niego w piątek to będzie już 8 tc....myślicie, że jest możliwość, że zrobi mi już pierwsze USG na którym będzie widać serduszko?
Chciałabym znać też Wasze opinie na temat tego ginekologa, jeśli któraś z Was była u niego.
Dziękuję z góry:)
Pozdrawiam :)


Nie polecam tego lekarza, mimo że nie jestem rasistką - do tego ciemnoskórego mężczyzny nigdy więcej nie pójdę. Bardzo niekompetentny
 
Dobrych ginekologów w stolicy jak na lekarstwo, ja chodziłam do dr Niezurawskiego widziałam, że ktoś już tam wyżej o nim wspominał i mogę to potwierdzić. Naprawdę godny polecenia choć biedak ma pełne ręce roboty i trzeba czekać.
 
tak jak pisałam jakiś czas temu dr Nieżurawski złoty człowiek prawdziwy ginekolog z powołania szkoda że mam do niego tak daleko naprawdę warto do niego czekać, przyjmuje też prywatnie jeszcze ponad 3 lata temu płaciłam u niego tylko 100zł ale wizyta każda podkreślam każda jest po prostu mega dokładnie bada opisuje rozpisuje wyjaśnia oj mogłabym tak długo o nim pisać :)
jak na wawe 100zł to naprawde smiszna kasa bo byłam u "specjalisty niby najlepszego dr Maja i co i wielkie rozczarowanie 250zł wyrzucone w błoto dosłownie ! zero usg zero rozmowy zero niczego sama doczytalam na forum zeby zrobic tsh b to moze byc przyczyna straty i mialam racje nie stety przereklamowany lekarz a na wizyte czeka sie przed gabinetem nawet 3 h !!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej.

Czy któraś z Was prowadzi ciążę u dr.Jacka Szymańskiego?
Czytałam trochę negatywnych opinii na jego temat.Jestem w 4 miesiącu ciąży-czy można u niego liczyć na L4?
 
Hmm, pomyśleć, że kilka lat tam pracowałam... :) Z tego co pamiętam, to koleżanki z pracy zawsze mi mówiły, żeby iść do doktora Szymczaka. Przyjmuje na pewno w Marriocie - tam pracowałam. Nie wiem czy nadal jest :)
 
reklama
Jesli o szymczaka chodzi to pracuje w marriocie i rewelacyjny ginekolog, slucha uwaznie, nie patrzy sie na zegarek jak dlugo schodzi, nie wkurza sie, podczas ciazy musialam rtg zrobic i balam sie ze opieprzy mnie ze nieodpowiedzialna jestem, ale spokojnie wytlumaczyl kiedy isc najlepiej i ze teraz jest taki sprzet ze nie powinno sie nic stac, trafilam przez przypadek do niego ale juz na dlugo zostane mimo iz daleko :) na prawde super lekarz
 
Do góry