reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

Ja w Lux Medzie mogę polecić dwoje lekarzy u których prowadziłam swoje dwie ciąże:
1. Dr Izabella Ziółkowska-Seta - konkretna i rzeczowa, miła ale nie wylewna
2. Dr Robert Witkowski - bardzo sympatyczny i taktowny
U obojga wszystkie badania i skierowania na czas (no może doktorowi Witkowskiemu trzeba było podpowiadać, żeby trochę wcześniej dał skierowanie na usg żeby się bez problemu umówić do kogod dobrego), żadnych dziwnych uwag czy pomysłów, profesjonalna atmosfera. Zaznaczam tylko, że moje obie ciąże przebiegały bez problemowo.
A na usg polecam:
Dr Jarosław Mrozek
Dr Leszek Gmyrek
Dr Katarzyna Przygoda
Dr Elżbieta Reutt-Jaworowicz
 
reklama
Ja chodzę do dr Pietraszewskiej. Czytałam opinie raczej dobre. Ale jak powiedziałam na pierwszej wizycie ciazowej że choruje przewlekle na wzjg i biorę jakieś tam leki to nawet nie pociągnęła tematu. Wkrótce mam drugą wizyte to zobaczę czy zostanę czy będę szukać dalej.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to jest z wypisywaniem zwolnień w Luxmedzie?

Na razie jest wszystko ok, chce pracować ile się uda, planuje gdzieś do końca lipca. Termin mam na Listopad 2016

Ale boje się np że jak zaczną się w czerwcu/lipcu upały to nie dam rady z dojazdami do centrum. Wiem, i rozumiem że dla lekarza to może nie być żaden argument :)
 
Dzięki za odpowiedź [emoji5] niestety już jestem na zwolnieniu z powodu plamienia. Rzeczywiście nie było problemu. Zobaczymy czy przy następnej wizycie dostanę przedłużenie zwolnienia

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli ma się abonament to wszystko ok. Bo wszystkie badania za free.
Czasem jest problem z dostępnością usg u dobrego lekarza, to jest problem.
Położne w porządku, lekarka też, panie pielęgniarki od pobrań krwi też bardzo w porządku nigdy mi nie robią problemów z pobieraniem na leżąco, bo zdarza mi się zemdleć.
W czwartek mam wizytę i chce przedłużyć zwolnienie i zobaczymy co na to Pani dr :)
 
Hej dziewczyny :) Potrzebuję porady co do lekarza w Lux Med Warszawa. Do tej pory chodziłam do Pani doktor w Marriocie ,ale dzisiaj drugi raz wyszłam od niej z płaczem i chce zmienić lekarza. Może tym razem na mężczyznę. Jestem w 13 tyg ciązy z drugim dzieckiem. Potrzebuję kogoś kompetentnego i najlepiej po prawej stronie Wisły.
Z góry dziękuję
 
Cześć dziewczyny, wybieram się na moją pierwszą wizytę ciążową do Luxmedu, choć jeszcze nie na 100% zdecydowałam czy chcę tam prowadzić ciążę. Jednak mam tam kartę firmową i od tego zacznę. Zapisałam się do dr. Michałowskiego - czy któraś z Was zna może tego lekarza? Zastanawiam się też, czy na pierwszej wizycie będzie on w stanie stwierdzić ciążę, tzn. czy ma w gabinecie USG czy też wystawi skierowanie i będę musiała zapisać się na badanie. Mam wrażenie, że w Luxmedzie nie ma USG w gabinetach ginekologicznych? Zapisałam się do placówki w Mariotcie. Będę wdzięczna za Wasze opinie, pozdrawiam!
 
Dr Ziółkowska Seta jak dla mnie oschła, nie tłumaczy zbyt wiele, a także mam pewne zastrzeżenia co do sposobu prowadzenia ciąży. Dlatego już w początkach pierwszej ciąży zmieniłam gina na dr Alinę Kardasz Cywoniuk, przyjmuje na Postępu. Z tym, że nie łatwo się do niej dostać. Na USG także polecam dr Leszka Gmyrka, przyjmuje na Chmielnej.
 
reklama
Dziewczyny, to że lekarz jest oschły albo mało rozmowny to nie powód by oceniac go jako złego lekarza - to tak na marginesie dyskusji. Natomiast przechodząc do sedna - ja korzystałam z Lux Medu w Warszawie przez całą ciąże, miałam wizyty, usg, badania krwi, moczu, wszystko co potrzeba w pakiecie bez problemów, bez czekania, bez kolejek itp. Nie wyobrażam sobie ciąży pod opieką NFZ - tych badań jest cała masa a tam na wszystko trzeba czekać, prosić, czekać, prosić...
 
Do góry