reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

Jeśli chcesz mieć swoją położną, tzn. taką, która przyjedzie do szpitala jak zaczniesz rodzić nawet wtedy, gdy nie ma dyżuru. Jest to odpłatne, ale nie wiem dokładnie ile, coś ok. 600 zł
Natomiast nie zauważyłam, by dziewczyny były gorzej traktowane od tych, które mają "swoją" położną. Oczywiście jest różnica w tym, że taka położna jest cały czas z Tobą i pomaga Ci jak może, chyba nawet po porodzie, ale nie jestem do końca pewna.
Jeśli o tym myślisz, to porozmawiaj z Nią, bo nie chcę Cię wprowadzić w błąd.

Ja chciałam mieć "swoją" położną i gadaliśmy nawet o tym z K. Komosą, ale tak się złożyło, ze zaczęłam rodzić w nocy z czwartku na piątek, po Bożym Ciele (długi weekend) i jak zadzwoniliśmy do Niej, to się okazalo, że jest poza Wawą. Ale wcale nie żałuję.
 
reklama
Bardzo polecam Panią doktor Annę Celińska.
Bardzo dobry fachowiec, a po za tym bardzo, bardzo miła.
Praktykuje tez w szpitalu na Starynkiewicza.
Na prawde super, sprawdziłam pod jej "okiem' urodziłam slicznego Michałka, było super.
Polecam

Czanna
 
Ja polecam dr Szulińską-jest nowa l Lux Medzie, ale już są do Niej kolejki:)Jest rewelacyjna!!! Też mam do Niej komórkę,a poza tym jest ginekologiem położnikiem i ginekologiem dziecięcym.Naprawdę warto!
 
doktor Szulińska przyjmuje w LUXMEDZIE na chmielnej, byłam u niej jak jako lekarza zastępczego jak nie było mojego, babka sympatyczna, dokładna, nie stwarza problemów, niestety nie pracuje w żadnym szpitalu
 
z woli - jelonek. Na upartego moglabym sie tam wybrac, ale mam o wiele blizej luxmed w budynku w ktorym pracuje, na raclawickiej, gdzie czesto bywam i na alejach - myslalam, ze ona moze przyjmuje w jednym z nich
 
ja jestem z bemowa ale poruszam się samochodem więc nawet nie wiem jaki jest dojazd na chmielną środkami komunikacji

a dlaczego szukasz gin? jesteś niezadowolona ze swojego prowadzącego?
 
reklama
kurcze - sama nie wiem... moze po prostu jestem przewrazliwiona...
moj lekarz niby jest ok, ale nie podoba mi sie jego takie troche olewcze podejscie. nawet morfologii nie robi mi co miesiac, nie mowiac juz o spojrzeniu na szyjke czy wszystko jest ok. jak sie o cos pytam, to za kazdym razem slysze, ze nie ma sie czym martwic, ze to normalne. nie wiem czy to normalne aby miec II grupe cytologii, bo z tego co czytalam, to moze grozic zakazeniem plodu i powinien chociaz zbadac co to za bakterie - ale wg niego wszystko jest prawidlowo...ja rozumiem, ze on moze byc znudzony tysiacem przewrazliwionych panienek i tymi samymi pytaniami przy kazdej wizycie, ale to moja pierwsza ciaza i wolalabym byc pewna, ze wszystko zostalo sprawdzone i rzeczywiscie jest w normie a nie slyszec zapewnienia o tym nie oparte na zadnych badaniach :(
 
Do góry