reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luźne kupki u miesiecznego dziecka

pauliiii84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2015
Postów
50
Mam pytanie, moja córka ma miesiąc karmie ja piersia czasem mlekiem modyfikowanym, ale czasami ma kupki wyglądające jak rozwolnienie ale nie płacze ani nic .. Zaczyna mnie to martwic i nie wiem czy mam isc z tym do lekarza , bo raz ma bardzo luźne a raz w miarę normalną ... Kolor kupki jest taki jak powinien być ..
 
reklama
A jaka ma być jak nie luźna? Jak nie ma krwi, zbyt dużej ilości śluzu to nie ma się czym martwić.
 
wiesz mam prawo pytać to moje pierwsze dziecko i sie martwie po to zadaje pytania żeby sie uspokoic :)
dzięki za odpowiedz
 
Luz luz, kupki niemowląt są luźne, wodniste ;) plastelinki pojawią się później jak dzieć zacznie jeść stałe pokarmy. Wcześniej to znak, że coś nie tak.
 
Do góry