reklama

Luźne pogaduchy kreatywnych mam

Grupa dla wszystkich kreatywnych mam. Jeżeli masz ciekawe hobby: malujesz, wycinasz, kleisz, skład

1. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

zapraszam do ploteczek o wszystkim i o niczym :)

2. macy

macy Fanka BB :)

Ja chętnie się do grupy przyłączam, choć widzę, że nas mało. :-)

3. reklama
  4. Mariolciaa

może dołączy do nas więcej mamusiek :-)

5. Martusia85

Martusia85 Fanka BB :)

Właściwie to nie wiem czy mogę tu pisać bo ja dopiero staraczka-jeszcze nie mamusia choć bardzo bym chciała...
    Od czasu do czasu łapię za szydełko i próbuję coś dziergać ;)

6. Mariolciaa

Martusia, staraczki też mile widziane.
    teraz wzięłam się za bombki ze wstążek :-)

7. Martusia85

Martusia85 Fanka BB :)

Ja już od dawna robię sweter i nie mogę skończyć :)

8. Julisia

Julisia Fanka BB :)

Mariolciaa bomki? chyba nie sezon :) ale pochwal się wynikami

ja wyszywam obrazki i już drugi w rozsypce droga daleka a czasu brak :/

9. Sunshine6

Sunshine6 Fanka BB :)

Hey dziewczyny troszke juz wertuje rozne fora i w koncu odwazylam sie zarejestrowac i brac czynny udzial w dyskusjach. Zaciekawil mnie temat kreatywnych mam :) Sama staram sie byc jedna z nich. Moim wczorajszym postanowieniem jest uszycie oslonki do lozeczka dla mojego malenstwa na razie jestem na etapie szukania ciekawych materialow. Moze ktoras z Was zna ciekawe strony gdzie mozna dostac cos oryginalnego? Mamusia zostane dopiero albo juz :) w Czerwcu :) Pozdrawiam kreatywne mamuski.

10. reklama
  11. anrad975

anrad975 Fanka BB :)

Witam serdecznie wszystkie obecne Mamusie no i przyszłe:)
    Bardzo chętnie przyłączę się do kreatywnych Mam.
    Pozdrawiam z Jeleniej Góry:)

12. Sunshine6

Sunshine6 Fanka BB :)

Czesc dziewczyny cos tu cicho a ja mam tyle pomyslow w glowie i chialabym sie nimi podzielic :) Dzis po pracy ide kupic biala farbe do drewna i bede malowac szafke nocna, ktora zostala po strych lokatorach ale ma fajny ksztalt i blat ma troszke zniszczony wiec dotychczas przykrywalam go serwetkami a ostatnio wpadlam na pomysl, nie wiem czemu wczesniej o tym nie pomyslalam, zeby ja pomalowac i odswiezyc i bedzie ladnie pasowac do wystroju w naszej sypialni a tak tylko szpecila :) Tak wiec mimo brzydkiej pogody jestem pelna zapalu do pracy :)

Poleć forum