reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łyżeczkowanie a cykl.

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2010
Postów
14
Prosze pomozcie .. Mam pytanie odnosnie poronienia i lyzeczkowania, jak szybko jest mozliwe zajscie w ciaze? wiem ze trzeba odczekac min.3 miesiace a najlepiej pol roku, ale jezeli zaistniala mozliwosc przedostania sie plemnikow do srodka to czy moge znow byc w ciazy? dodam ze minal dopiero miesiac od zabiegu...
 
reklama
możesz być w ciąży. Tu na ofrum sa dziewczyny, któe zaszły w pierwszym cyklu po poronienu
 
tylko ze u mnie nie wystapila jeszcze miesiaczka od czasu poronienia, czyli ze nie bylo owulacji, wiec czy jest mozliwe zajscie w ciaze?
 
visa przeciez nawet dziewczyna która nigdy nie miała miesiaczki może miec owulacje tym bardziej ze miesiaczka jest po owulacji a nie przed
 
Visa zajrzyj do działu "poronienia" tam są dziewczyny, które przeszły to co Ty i na pewno pomogą Ci rozwiać wątpliwości :tak:
 
moim zdaniem to że możesz być w ciąży jest bardzo mozliwe sama miałam łyżeczkowanie potem troche mnie pobolewał brzuch i miałam po tym nie regularne miesiaczki moze i u ciebie coś się rozregulowało lepiej idż do lekarza upewnij się będziesz spokojniejsza
 
jak sama napisałaś jesteś miesiąc po łyzeczkowaniu, czyli czas na kontrolę. Ja też nie miałam miesiączki, a spowodowane to było skrzepem, który u mnie powstał. Dostałam leki i wszystko wyszło w końcu. Jedź i sprawdź, czy coś się dzieje, czy to ciąża.
 
Czy ktoraś z was, Panie, wie czy łyżeczkowanie macicy po porodzie powinno odbywać się pod znieczuleniem, czy bez.?



 
reklama
ja miałam łyżeczkowanie i miałam pod znieczuleniem tzn spałam i obudziłam się jak kończyli , i myślę że powinno odbywać się pod znieczuleniem ...
 
Do góry