reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Łyżeczkowanie

Mała.czarna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy któraś z Was która jest po lyzeczkowaniu czuła sie po jakims czasie źle fizycznie? Jestem 3 tygodnie po zabiegu, brzuch mnie boli, spać mi się chce, jestem bardzo zmęczona. Nie wiem co może być tego powodem :(

reklama

Lu_cy

Rozwiązania
1
Czy któraś z Was która jest po lyzeczkowaniu czuła sie po jakims czasie źle fizycznie? Jestem 3 tygodnie po zabiegu, brzuch mnie boli, spać mi się chce, jestem bardzo zmęczona. Nie wiem co może być tego powodem :(
A byłaś na kontroli u lekarza? Ja nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Warto zrobić usg po zabiegu

Szczęśliw@

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Po lyzeczkowaniu musisz dac sobie czas na uregulowanie hormonów. Wkoncu byłaś w ciąży. Ja dochodziła do siebie ok 2 miesięcy, podczas tych dwóch miesięcy miałam podobne objawy jak u Ciebie. Już nie wspomnę o psychicznym "gojeniu"ran.
Byłaś na kontroli u lekarza po zabiegu?

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Po lyzeczkowaniu musisz dac sobie czas na uregulowanie hormonów. Wkoncu byłaś w ciąży. Ja dochodziła do siebie ok 2 miesięcy, podczas tych dwóch miesięcy miałam podobne objawy jak u Ciebie. Już nie wspomnę o psychicznym "gojeniu"ran
To już był mój drugi zabieg :( właśnie psychicznie to już w ogóle ale staram się zrobić teraz coś dla siebie

Lu_cy

Rozwiązania
1
To już był mój drugi zabieg :( właśnie psychicznie to już w ogóle ale staram się zrobić teraz coś dla siebie
Będziesz robiła jakieś badania skoro to drugi zabieg? Zajrzyj na wątek ciąża po poronieniu, jest nas tam sporo służymy radą i wsparciem

Szczęśliw@

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dużo sił dla Ciebie, pamiętaj że zawsze po burzy wychodzi słońce, A po stracie dziecka zycie już nie będzie takie samo,będziesz silniejsza tylko potrzeba czasu...

Lu_cy

Rozwiązania
1
Tak tak będę robiła badania genetyczne ( moje i partnera), badania nasienia, krzepliwosc itd zobaczymy co mi tam wyjdzie
Dużo siły Ci życzę w tym trudnym czasie. Pozwól sobie przeżyć żałobę, napewno nigdy nie zapomnisz ale nauczysz się z tym żyć

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
Ja po łyżeczkowaniu ,miałam bóle brzucha przy wysiłku ,czułam że tam w środku jeszcze się goi , ale jeśli coś Cię niepokoi to udaj się do ginekologa ,powiedz mu co się dzieję ,wiesz to jest spora ingerencja

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Pewnie to bardziej psychika ci się rzuca niż dolegliwości medyczne. Po takim zabiegu człowiek jest rozbity, nie może sobie znaleźć miejsca, chce wyć, płakać i histerycznie śmiać jednocześnie. Daj sobie czas aby poczuć się lepiej. Jest to możliwe ale nie można tego procesu przyspieszać.
Zreszta łyżeczkowanie to w jakimś stopniu rana. Wyjęto ci cześć endometrium. Mechanicznie. Bardzo możliwe ze potrzebujesz więcej czasu by zagoić się fizycznie.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry