reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łyżeczkowanie

Dołączył(a)
3 Październik 2012
Postów
2
W 9 tygodniu okazało się że płod obumarł, tydzień czekałam na zabieg,który odbył sę w poniedziałek ok.12 o 16 byłam w domu.Na drugi dzień strasznie bolał mnie brzuch, nie mogłam siedzieć .Stwierdziłam że jest coś nie tak i udałam się prywatnie do ginekologa,po zbadaniu stwierdził że mam zapalenie i dostałam metronidazol,doxycyclinum.A co najważniejsze drugi dzień po zabiegu a ja nie krwawie ,nie wiem czy to normalne? A w szpitalu jak w szpitalu jak pojechałam po wypis i powiedziałam o bólach stwierdzono że każdy przechodzi inaczej.Nie dość że człowiek przeżył tragedie po maleństwu to jeszcze jakieś komplikacje.
 
reklama
Przykro mi z powodu straty. Ale to prawda .Każda z nas inaczej przechodzi poronienie. Ja po zabiegu krwawiłam tylko w szpitalu w domu już tylko plamiłam .Wszystko to trwało jak zwykła @.
Trzymaj sie cieplutko.
 
Po zabiegu krwawiłam w szpitalu, po powrocie do domu tylko delikatnie plamiłam. Po okolo 2 tygodniach znów zaczęłam mocniej krwawić także jest to naprawdę indywidualna sprawa! Współczuję straty bo wiem jak to boli :zawstydzona/y:
 
przykro mi z powodu straty...ja po zabiegu krawilam 2 tygodnie,potemco pare dni mialam brazowy sluz... minal ponad miesiac od zabiegu i @ jeszcze nie mialam...
 
reklama
agusiak101 tak jak powyzej piszą dziewczyny,ze to indywidualna sprawa,no ale nic nie szkodzi sie zapytać i dowiedzieć,dobrze że poszłaś do ginekologa z tym,teraz bierzesz antybiotyki?zaraz po zabiegu dostałam jakieś antybiotyki no i w dzień zabiegu miałam mocne krwawienie a potem bardziej tylko ukłucia mocne,jak dłużej pochodziłam czy stałam i delikatne plamienia,że się martwiłam czy aby dobrze się oczyszczam,na badaniu potem nic nie wyszło żeby cos zostało itp.
Przykro mi z powody Twojej straty.Tak jak pisałam,dobrze że poszłaś do ginekologa im wcześniej zaczęłaś leczyć ten stan zapalny tym lepiej.
 
Do góry