reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łzy? czy juz są?

beata8422

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2006
Postów
1 154
Miasto
grójec
dziewczyny mam pytanie czy wasze maleństwa płacza ze łzami
od kiedy pojawiają się pierwsze łzy
Oliwka do tej pory puściła tylko 1 łezke podczas szczepienia ale to było 5 tyg temu i od tej pory wcale
martwi mnie to bo słyszałam o zatkanych kanalikach i że trzeba przekłuwać igła
 
reklama
u nas lezki sa od jakiegos 6 tygodnia zycia i w zasadzie teraz jak mała sie rozpłacze to są zawsze, jezeli to faktycznie płacz, przy stekaniu i wolaniu łez nie ma
 
Martusia czasem jak płacze to ma mokre rzęski- ale spływających łez nie ma. Moja bratanica jak miała zatkany kanalik łzowy to jej bardzo oczko ropiało, Martuni nie ropieją oczka więc na razie się nie martwię.
 
czyli coś nie tak u naS ? BO PRZECIEŻ nie możliwe vzeby wcale niepłakała a nigdy nie miała mokrych oczu ale ropek tez specjalnie nie ma
ale nieraz jak potrze to robia sie czerwone
 
U nas jak u Kasi ...czyli tylko mokre rzeski...w sumie juz dawno (odpukac) Noemi tak mocno nie plakala..a wczesniej to wygladalo jak by jej sie oczy spocily.. ;D
 
A mój miał od samego początku - aż zdziwiona położnej mówiłam bo w szpitalu jak płakał to miał mokre rzęsy - których wtedy prawie nie było :) A teraz to jak się rozryczy to mu ciurkiem po policzkach lecą...wczoraj u lekarza ciekły jak szalone...
 
u nas tak samo jak u Baśki. lzy sa od samego poczatku.az zdziwiona bylam. teraz jak sie mala rozplacze to leca po polizkach az moczy to na czym akurat lezy. a zatkan kanalik tez miala i pani doktor przepisala kropelki i masc do wcierania bo taki kanalik trzeba masowac. objawialo sie to ropieniem oczka.
 
Marzena jakto masować samemu?

kurcze coraz bardziej sie martwie wszyscy mają łzy a my nie
czy ktoś słyszał o przypadku gdzie nie było łeż ale sie pojawiły same?
 
reklama
Beatko nie martw się może twoja córeczka jest tak szczęśliwa że nie ma powodu do płaczu :) Nie ma co porównywac z moim histerykiem
 
Do góry