reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macha glowka na boki...nie,nie,nie...

All-me

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2012
Postów
464
Moja 7 msc coreczka od kilku dni macha glowka na boki i sie cieszy...czy taji odruch jest normalny??
 
reklama
dzieci różne ruchy wykonują bo tak cos im sie spodoba mój macha jak chce by go huśtać we wózku i wtedy tez się smieje nie wyszukuj chorób :)
 
:-) dokładnie, dziecko poznaje nie tylko świat, ale i siebie samego i co dzień uczy się nowych dźwięków, ruchów, swych części ciała.. nie ma co się na zapas martwić ;-)
 
Moja córka też tak robiła mniej więcej w tym wieku a potem jej przeszło. Ja tym bardziej się denerwowałam bo ona miała troszkę problemów neurologicznych ale widocznie tak jej się podobało. Tym bardziej jak piszesz że potem się śmieje wiec dla niej to zabawa.
 
moj starszy synek robil podobnie, a jak stawal w lozeczku i machal nie nie nie, to az padal na pupe i sie dalej smial
 
reklama
Ja z kolei mam problem z nerwowym 5mc niemowlakiem. Gdy trzyma w rączce gryzaczek lub inna zabawke, jest straszna zlość, do takiego stopnia, że cały czerwienieje! Tak samo jest gdy leży w leżaczku, czy gdziekolwiek indziej, złość, czerwienienie i takie charakterystyczne stękanie. Jest ciężko, nie wiemy co robić, nie spotkałam sie jeszcze z takim zachowaniem niemowlaka? Ktoś miał podobny problem?Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
Do góry