reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macica dwurożna, tylozgiecie a ciąża

Tylko mine te bole utruniaja normalne funkcjonowanie. Nice wyobrazam sobie tak cala ciaze. Nie mogę leżeć, ani stać, ani siedzieć. Mam już dość... W dodatku ta niepewność co będzie dalej. A to dopiero 6 tydzień :/
Mi na bóle właśnie lekarz przepisal progesteron. On jakby uspokaja macice. Bóle nie minęły ale znacznie zlagodnialy. Im dalej tym są rzadsze I lagodniejsze. Biorę progesteron do dziś i jest wszystko ok ale dużo odpoczywam i nie dźwigam. Nie martw się będzie dobrze - na prawdę:)
 
reklama
A to twoja pierwsza ciąża?chodzisz do pracy?U mnie dwurozna..mocno .tuż nad szyjką schodzi się w jedną całość.ja biorę duphaston i progesteron dopochwowo.
Hej, pierwsza ciąża. Do pracy nie chodzę ale to dluga historia... ogólnie mogłabym chodzić bo czuje się dobrze tylko niestety straciłam taka możliwość. Dużo czytałam o takich naszych przypadkach I jest to ponoć wskazanie do CC. Mój gin też tak twierdzi Ale nie znaczy że koniecznie. Ja biorę 2 x dziennie luteine 100mg dopochwowo I jest ok. Mój gin (I inny tez) powiedzieli że jeżeli bóle brzucha mocno dokuczaja to no spa jest bezpieczna dla kobiet w ciąży ( oczywiście w umiarze). Również uspokaja macice
 
Do góry