reklama

Macica dwurożna

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez milenka922, 26 Kwiecień 2016.

1. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

Hej
    Czy są mamuśki ktore byly w ciazy i maja taka wade
    Ciekawi mnie jak wyglada ciaza z ta wada
    Moze ktoras z mam pokaze zdj usg maluszkow w takiej maciczce

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

2. papercut

papercut Fanka BB :)

ja mam taka wade, ciaza przebiega narazie prawidlowo, trzeba tylko obserwowac czy prawidlowo macica sie rozciaga, jak dalej bedzie dobrze szlo i dzidzia sie ustawi glowka do dolu zanim bedzie miala za malo miejsca na obrot jest mozliwy porod sn :) na usg widoczna jest przegroda miesniowa

3. reklama
  4. milenka922

Ktody masz tydzien?

5. papercut

6. milenka922

Super . Pierwsza ciaza twoja ?

7. papercut

tak, podroz w nieznane
    tez masz macice dwurozna?

8. milenka922

Tak tyle ze jestem mama dwoch aniolkow juz . Ale gin stwierdzil ze macica nie byla przyczyna poronien bo wymiary sa oki zeby utrzymac ciaze

9. papercut

przykro mi.. a w ktorych tygodniach tracilas aniolki?

z tego co rozmawialam z wieloma gin wada wadzie nierowna, roznej wielkosci moga byc przegrody, roznie z szyjkami bywa do tego ale generalnie ewentualne problemy z utrzymaniem ciazy w 2 trymestrze sa jak zaczyna sie macica rozciagac

10. reklama
  11. milenka922

W 7teraz jestem w poczatku 6 i sie boje tez ale jestem spokojniejsza bo mam duphaston na podtrzymanie . Gin mysli ze to wina prplaktyny . No zobaczymy . Ja mam jedna szyjke . Tamte ciaze byly w prawej komorze i chyba ta tez wizyta 6maj wiec sie okaze

12. papercut

tez mam ciaze w prawej i jedna szyjke, czytalam tez, ze kazda kolejna ciaza w tym samym trzonie macicy ma wieksze szanse na powodzenie bo jakby wytrenowana jest bardziej

Poleć forum