reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macica dwurożna

milenka922

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2016
Postów
230
Hej
Czy są mamuśki ktore byly w ciazy i maja taka wade
Ciekawi mnie jak wyglada ciaza z ta wada
Moze ktoras z mam pokaze zdj usg maluszkow w takiej maciczce

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja mam taka wade, ciaza przebiega narazie prawidlowo, trzeba tylko obserwowac czy prawidlowo macica sie rozciaga, jak dalej bedzie dobrze szlo i dzidzia sie ustawi glowka do dolu zanim bedzie miala za malo miejsca na obrot jest mozliwy porod sn :) na usg widoczna jest przegroda miesniowa
 
ja mam taka wade, ciaza przebiega narazie prawidlowo, trzeba tylko obserwowac czy prawidlowo macica sie rozciaga, jak dalej bedzie dobrze szlo i dzidzia sie ustawi glowka do dolu zanim bedzie miala za malo miejsca na obrot jest mozliwy porod sn :) na usg widoczna jest przegroda miesniowa
Ktody masz tydzien?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
przykro mi.. a w ktorych tygodniach tracilas aniolki?

z tego co rozmawialam z wieloma gin wada wadzie nierowna, roznej wielkosci moga byc przegrody, roznie z szyjkami bywa do tego ale generalnie ewentualne problemy z utrzymaniem ciazy w 2 trymestrze sa jak zaczyna sie macica rozciagac
 
W 7teraz jestem w poczatku 6 i sie boje tez ale jestem spokojniejsza bo mam duphaston na podtrzymanie . Gin mysli ze to wina prplaktyny . No zobaczymy . Ja mam jedna szyjke . Tamte ciaze byly w prawej komorze i chyba ta tez wizyta 6maj wiec sie okaze

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tez mam ciaze w prawej i jedna szyjke, czytalam tez, ze kazda kolejna ciaza w tym samym trzonie macicy ma wieksze szanse na powodzenie bo jakby wytrenowana jest bardziej
 
Do góry