reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macie detektor tętna płodu? Jakie to uczucie?

Dołączył(a)
26 Październik 2016
Postów
3
WItam przyszle mamy, jestem tu nowa, zalogowalam sie, bo jestem w 18tc ciazy i ostatnio mąż mi powiedział o detektorze. Chcielibyśmy sobie taki kupić nawet nie tyle dla bezpieczeństwa co dla gadżetu, żeby posłuchać bicia serca maluszka naszego no i żeby np. na spotkaniu rodzinnym dać posłuchać teściom
1f642.png
myślicie, że to dobry pomysł? jakie macie wrażenia z tego odsłuchiwania? na allegro widziałam, że za 200zł można kupić taki porządny co mają na porodówkach ;-) podzielcie się swoim doświadczeniem w tym temacie, bo jestem ciekawa bardzo jak to się odczuwa jak słyszysz bicie serca dziecka w brzuszku.
 
reklama
A co nie słyszysz na wizytach?
Meczenie dziecka takim czymś tez zdrowe nie jest.
Ale to moje zdanie
Mi w szpitalu mówili ze nie można tak co chwile serduszka słuchać jeszcze w tak wczesnej ciąży jak Ty.
 
Hej, dzieki za wyrazenie opinii:) slysze na wizytach ale wydaje mi sie, ze to co innego niz jak samemu sie slucha w domowych warunkach, na spokojnie, samemu sie szuka tego bicia serduszka... z tego co patrzylam to wszystkie urzadzenia maja certyfikaty i nie ma zastrzezen do sluchania tetna kiedy sie chce, przeciez niektore kobiety co maja zagrozona ciaze powinny wrecz dla bezpieczenstwa tego uzywac. a u ciebie na wizycie mozna na spokojnie posluchac, popatrzec na usg? bo szczerze u mnie to jakos tak chaotycznie wszystko jest, moj gin troszke mnie zawiodl pod tym wzgledem.
 
hej, ja nie miałam i nie kupiłabym, chyba że było by to zalecenie lekarza.
Uważam że to zbędny wydatek, lepiej zainwestować w coś innego ;-)

od 20tc, możesz być objęta opieką położnej i one zazwyczaj mają detektor, więc podczas wizyt na pewno posluchacie rytmu serduszka ;-)
 
Miałam, używałam i bardzo sobie chwaliłam.
Takie urządzenie w żaden sposób nie jest szkodliwe dla dziecka. Na patologii ciąży serce odsłuchiwane jest kilka razy dziennie.
Używałam raz dziennie, potem już coraz rzadziej, ale korzystałam jak np dłuższy czas nie czułam ruchów.
 
Dzięki za opinie Dziewczyny:) Jeszcze mam pytanko do tych co używały detektora, bo widziałam że są takie droższe bardziej profesjonalne z wyświetlaczem za 200zł wzwyż albo takie na słuchawki co nie wyświetla się ilość uderzeń serduszka tylko samemu można ewentualnie obliczyć słuchając i te ok 100-150zl na allegro. Który wy miałyście i jak wam się wydaje który lepiej zakupić jak się zdecyduję?
 
reklama
Do góry