reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macierzyńskie i chorobowe

MONINI18

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2011
Postów
18
Miasto
Gliwice
witam serdecznie. mam pytanie, jestem obecnie na dodatkowym urlopie macierzynskim ktory konczy mi sie 23 lutego b.r
Pracuje na czas nie okreslony praca na stałe , zaszlam w ciaze i chcialabym przejsc po macierzynskim ponownie na chorobowe (L4) Czy jest taka mozliwość?? i czy dalej bedzie wyplacana pensja tak jak przed pierwszym porodem czyli cala ciaza L-4 puź niej macierzynski i na koncu wychowawczy. Został mi jeszcze zaległy urlop za rok 2010. co sie z nim stanie. prosze o pomoc
 
reklama
witam serdecznie. mam pytanie, jestem obecnie na dodatkowym urlopie macierzynskim ktory konczy mi sie 23 lutego b.r
Pracuje na czas nie okreslony praca na stałe , zaszlam w ciaze i chcialabym przejsc po macierzynskim ponownie na chorobowe (L4) Czy jest taka mozliwość??
Tak. Nie zależy to jednak od pani wyboru (chcę?) ale od stanu Pani zdrowia.

i czy dalej bedzie wyplacana pensja tak jak przed pierwszym porodem czyli cala ciaza L-4 puź niej macierzynski i na koncu wychowawczy.
W ciąży i na macierzyńskim tak, wychowawczy jest bezpłatny (od wielu lat).

Został mi jeszcze zaległy urlop za rok 2010. co sie z nim stanie.
Będzie do wykorzystania później.
 
Do góry