reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maclaren Techno XLR - gdzie ma VIN??

ewcia.83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2013
Postów
1 465
Miasto
Lublin
Witam szanowne posiadaczki Maclarenów Techno XLR.
Ten wózeczek to mój nowy nabytek. Wózek super, ale ja tu nie o tym. Chciałam go zarejestrowac na stronie producenta a tam żądaja numeru VIN. Powinien być na ramie. Oglądam i oglądam i nie widzę. Podpowiedzcie mi gdzie jest u was, bo albo jestem ślepa albo trzeba mi będzie się poprzepychac ze sklepem internetowym, w którym go kupiłam. Z resztą nie omieszkam go na tym forum "nie polecić" jesli się okaże że sprzedali mi jakiegoś bubla.
 
reklama
Tak, nowy model. Dodzwonilam sie w koncu do tego sklepu, tez twierdzą ze powinien byc na spodzie ramy, na rurkach o kwadratowym przekroju....ogladam ogladam i nie widzę. ..chyba mam nadzieje ze siłą woli ta nalepka mi się pojawi. Mają mi niby numer i nalepke dosłać...:/ Zobaczymy
 
Powinna być tam, jeśli jej nie ma to niedobrze, bo nie zarejestrujesz siena stronie by zyskać dozywotnia gwarancję na stelaż:-( Tzn pewnie nic się nie stanie, bo te wózki się raczej nie psują, ale lepiej żeby była.
 
Też bym wolała zeby była bo w końcu kupiłam i zapłaciłam za nowy wózek w legalnej dystrybucji. Brak numeru zauwazyłam własnie jak chciałam ramę rejestrować. Mam nadzieję, ze się nie zepsuje bo załatwianie reklamcji z tym sklepem w taki sposób jak dotychczas to załamka totalna.
 
Póki co masz dwa lata gwarancji na podstawie karty gwarancyjnej/paragonu i tu łaski Ci nikt nie robi. Ale faktycznie lepiej wyjaśnić tą sprawę, bo to dość dziwne, ze on nie ma tej naklejki. Ja obecnie mam już drygiego maclarena i nic w nich mi się nie zepsuło.
W chwili wonej zapraszam na bloga - link w sygnaryrce :)
 
Do góry