reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Madzia_S Moja "Wielka" Niespodzianka

reklama
Zdjątka wstawiam teraz, bo właśnie karmiłam Małą i mam dwie godziny do następnego karmienia, to co będe spać :). Wole napisać jak było.
sa4000628cl.jpg

Marysia z "pokrojoną" mamą tuż po urodzeniu
sa4000762td.jpg

To jeszcze w szpitalu z rodzicami
sa4000956sh.jpg

Z wielką łąpą ojca chrzestnego
sa4001026cm.jpg

W łóżeczku dzisiaj (jak ją włozyłam do tego łóżeczka, to zginęła w jego odmętach. Niby 3 kilo, a jest taka maleńka, ze początkowo bałam się ją podnosić.
 
Od taty wezmę zdjęcia Myszki z otwartymi oczami.Na razie tylko jemu udało się je uchwycić, a oczy ma takie fajne. Bardzo śmieszna w ogóle z niej dziewuszka, taki mały papiszon.

 
Madzia śliczna ta Twoja mała-wielka niespodzianka... gratuluje.
Dobrze ze juz jesteś w domu... Trzymajcie się cieplutko.
 
Madziu śliczną masz córeczkę!!! gratuluję!!! a i Ty bardzo ładnie wyglądałaś po porodzie :D to ci niespodziankę Marysia zrobiła... :D
 
reklama
reklama
Do góry