reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Magazyn dla dzieci - poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie

Lothien

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2010
Postów
97
Miasto
Warszawa
Pierwszy numer wychodzi w listopadzie, magazyn ma charakter edukacyjny, chodzi o bajki, opowieści, wiersze z morałem. Jeżeli chcecie uczestniczyć w na szym projekcie i macie Panie propozycje własne proszę śmiało, je przedstawić, my na pewno je rozpatrzymy. Chcemy nie tylko stworzyć gazetę "na poziomie" dla dzieci, zależy nam także na promowaniu młodych lub początkujących artystów - pisarzy, ilustratorów, grafików. Każdy Pani tekst będzie podpisany Pani imieniem i nazwiskiem, lub pseudonimem artystycznym- tu wybór należy do Pani.W dalszej współpracy przewidujemy wynagrodzenia, za każdy zamieszczany tekst. Ponadto planujemy w przyszłości rozwinięcie działalności jako wydawnictwo i zająć się wydawaniem literatury dziecięcej, a w przyszłości również beletrystyki.


Wszystkie teksty należy przesyłać na adres pkdruk.wydawnictwo@gmail.com z dopiskiem Akuku-tekst, najlepiej do połowy września tak abyśmy na spokojnie mogli zamknąć numer pod koniec miesiąca, a drugiego listopada zająć się juz tylko kolportażem.

Strona jest w budowie, dlatego nie można nas znaleźć w internecie Jest to projekt nad którym współpracują dwie firmy - Drukarnia P.K Druk i Wydawnictwo Malinowo Press. W drukarni PK DRUK, jestem współwłaścicielem - firma od lat jest prowadzona przez moją rodzinę.

Od 9 miesięcy jestem również mamą i bardzo interesuje mnie, czym "karmione" będzie moje dziecko. Pragnęłabym najbardziej na świecie uniknąć telewizyjnej, pokemonowo-shrekowej papki serwowanej dzieciom - stąd mój pomysł na pismo ambitne, stawiające na kulturę i świadomy rozwój naszych pociech. Mogłabym pójść na łatwiznę i przedrukować fragmenty książek, za pozwoleniem autorów i wydawnictw, ale tak jak wspomniałam wcześniej zależy mi na promowaniu polskich autorów dla dzieci (również ilustratorów) bo bardzo bym chciała aby ten sektor się rozwijał, a nie kończył na znanych nazwiskach.

Żywię nadzieję, iż zachęciłam do wzięcia udziału w naszym projekcie:)

P.S Oczywiści każda osoba, biorąca udział w projekcie otrzymywać będzie egzemplarz pisma na własny użytek.

Pozdrawiam Serdecznie,
 
reklama
Do góry