reklama

Maj 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2011' rozpoczęty przez palka.pralka, 26 Sierpień 2010.

1. palka.pralka

palka.pralka Początkująca w BB

Witam
    W związku z ty że poprzedni wątek został zaśmiecony i zamknięty pozwoliłam sobie założyć nowy:-)
    Ja spodziewam się 2 malucha ok 1 maja ostania @ 25.07

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 Listopad 2011
  2. klaudusiaNK

klaudusiaNK Fanka BB :)

To i ja się dopisuje. Też drugi maluszek, termin wyszedł mi na 1 maja a ostatnia @ 24.07. Potwierdzenie przez lekarza - w poniedziałek. Mam nadzieję, że wszystko jest OK. :-)
    PALKA jak się czujesz?

3. reklama
  4. palka.pralka

ja się czuję tak jak w poprzedniej ciąży czyli dobrze;) zero mdłości zachcianek apetyt mniejszy nawet ( fakt staram się kontrolować) jedynie piersi powiększone (stanik o 1 rozmiar większy) bolące ale z synkiem bardziej bolały (chyba że się rozkręci) i bolesność brzucha a i oczywiście senność od 12 do ok 16 h (więc jak jestem w pracy), krzyż też pobolewa.
    U lekarza nie byłam pójdę na koniec września tak ok 8 tyg coby serduszko już było widać. Nadal nie mam lekarza wybranego;(
    A jak u Ciebie widzę że masz małego synka o ślicznym imieniu ( jak będzie synuś to być może otrzyma takie imie)

5. klaudusiaNK

Ja mam straszny apetyt. Muszę coś co chwila jeść, bo zbiera mnie na mdłości. Mi - jak w pierwszej ciąży napina się macica i muszę jak najszybciej iść do lekarza, żeby mi dał leki. Ja pierwszej ciąży nie wspominam za dobrze. Ale już czuje, że ta jest inna, bo co chwila latam siusiu :-) z Wikim do końca nie miałam takich problemów.
    Polecam imię :-) Mój Wiktorek jest grzeczniutki :-)

6. palka.pralka

Ja już tak dawno byłam w ciąży że zapomniałam jak to jest;) chyba miałam większy apetyt ;)

7. Maliina

Maliina Moderator

No dziewczynki zycze wam szczesliwych 9 miesiecy i przede wszystkim spokojnych.
    Oby wam nikt tu juz nie smiecil:)
    grudniowa mama 2009

8. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

gratulacje majóweczki:-) ja jestem marcjanką... przecież nie tak dawno zobaczyłam dwie krechy...a to już ponad dwa miesiące minęły! jeszcze raz gratuluję!!!! spokojnej ciąży, bezproblemowego porodu i samej radości z macierzyństwa życzę:-D

9. Agnieszka77

Agnieszka77 Fanka BB :)

Ja również gratuluję przyszłym majówkom :-) Życzę Wam spokojnej ciąży i pomyślnego rozwiązania oraz dużo radości i szczęścia z macierzyństwa.Zobaczycie ciąża szybko minie i w maju będziecie się cieszyć ze swoich maleństw :-)Od mojego zajścia w ciążę minął już rok i mam ze sobą słodką Nadusię :-)
    Majówka 2010 :-)

10. reklama
  11. klaudusiaNK

Dzieki Wam dziewczyny!!!
    Wszystko przed nami :-)

12. trina79

trina79 Mamusia Lili i Maciusia

No to i ja się dopiszę - termin 1-2 maja, ostatnia @ 25.07, owu 8.08, stąd nie wiem jak ostatecznie policzyć ;-)
    To tez moja druga ciąża. Tym razem wieksze mdłości, a tak poza tym to chyba mniejszy stres. Związany z ciążą, bo z tym co potem będzie to :szok: Pozdrawiam!

Poleć forum