reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

AAAAle pustki :szok: Boże dziewczyny umieram, jednak to prawda, że każda ciąża inna, z Olą nie wiedziałam w sumie co to mdłości, a teraz szok, w sobotę o suchym chlebie a i tak rozmowy z panem kibelkowym mnie nie ominęły :wściekła/y: Z utęsknieniem czekam na II trymestr.
Pozdrawiam Was serdecznie i duzo zdrówka.
 
reklama
Hello
Cisza.....
Persefona i jak kochana sie czujesz pewnie wszystko juz przygotowane, lada moment i maluszka będziesz miała przy sobie.
Ja jeszcze nic nie mam przygotowanego ale chyba za 2 tyg juz będę musiała pomału o tym pomyśleć, tym bardziej, ze na ostatniej wizycie szyjka zaczęła się skracać. U nas remont nadal trwa modle sie tylko żeby zdążyć sie przeprowadzić przed porodem .
Basiek kochana ciekawa jestm co u Ciebie i kto siedzi u Ciebie w brzuszku?
 
Alex u mnie walizka już stoi w szafie spakowana. Wczoraj byłam u ginki. Rozwarcie już na 1 cm. Teraz już pozostaje tylko czekać na poród. Mimo,że to trzeci poród,to boję się strasznie. Mam tylko nadzieję,że pójdzie sprawnie i dziecko będzie zdrowe.
Liczę,że i u ciebie będzie wszystko dobrze. Obyś wytrwała do tego magicznego 36 tygodnia, a potem już możesz rodzić ;)
mila to prawda - każda ciąża jest inna.
Co do forum - dziewczyny przeniosły się na dobre na fb. Ja się niestety wypisałam z czata,bo co chwila mi pykało i nie mogłam nadrobić... A rezultat z tego taki,że nie wiem nic co u nich słychać. Jedynie jak któraś wstawi fotkę,to tylko tyle...
 
Witam faktycznie pusto na forum.
Alex u Basi będzie druga laseczka :-). Trzymam kciuki abyś dotrwała do terminu :-)
Co do odpieluchowywania to pełen sukces w nocy sporadycznie sie zdarzy wypadek (z regóły jak tata da pic w nocy całą butelkę wody a nie wysika przy okazji:wściekła/y:)
 
eeej laseczki ale sie pozmienialo

Persefona widzialam na fb zdjecie gratuluje;) nawet niewiedzialam ze w ciazy jestes:( a szkoda kiedys bylam na bierzaco teraz czasu mi brakuje. Ja wiedzialam tylko o Stynie;)

Na fb jeszcze jestem ale wcale sie nie zdziwie jak mnie dziewczyny wypisza nic sie tam nie udzielam poprostu niepotrafie nadrobic na kom sie nie da a jak kompa mam wolnego to tym bardziej. Chetniej bym wrocilam tu;) ale tez nie moge obiecac. Mam nadzieje ze wkoncu mi sie uda i ten cykl zakonczy sie sukcesem i bede mogla tu siedziec czesciej;)
 
reklama
Czesc, jest tu moze jakas mama jeszcze? czy juz wszystkie na fcb?

Co jedzą Wasze 2 latki przez cały dzien? bo ostatnio mamy spory problem z jedzeniem...
 
Do góry