reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Ewelino -moje "ciążowe początki" były niemal identyczne. Trzymaj się. Ja dziś widziałam mojego maluszka - warto troszkę wycierpieć dla takiej chwili... :)

Napewno jest tego warty :tak:

Udalo mi sie zrobic termin juz ten w piatek do mojej gin. :-)
Nie moge sie doczekac :happy: Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
Boje sie troche,nie lubie chodzic do gin , wole siedziec u dentysty na fotelu :sorry:
Dziewczyny wiecie moze jakie badania robia na pierwszej wizycie? Oczywiscie oprocz usg.
 
Ewelino dostajesz skierowania na badanie krwi, moczu wszystkie niezbędne m.in.morfologia, Hiv, grupa krwi (jeżeli nie miałaś robionej) toxoplazmozę, różyczkę i wiele wiele innych. Potem jak już będziesz miała te wyniki to znów do gina :):-)
 
Witam! Fajnie że już widziałyście swoje dzieciątka:-) Ja mam nadzieje że w piątek tez już zobaczę. Nie mogę się doczekać. Oby było wszystko dobrze. A w którym tygodniu można usłyszeć jak bije serduszko?????
 
Napewno jest tego warty :tak:

Udalo mi sie zrobic termin juz ten w piatek do mojej gin. :-)
Nie moge sie doczekac :happy: Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
Boje sie troche,nie lubie chodzic do gin , wole siedziec u dentysty na fotelu :sorry:
Dziewczyny wiecie moze jakie badania robia na pierwszej wizycie? Oczywiscie oprocz usg.

Wszystko zależy do jakiego lekarza idziesz :/
Ja na razie miałam zbadaną krew na morfologię, glukozę, VDRL i bad. ogólne moczu, no i USG do tego. I to jest wszystko.
A nast. wizyta za 3 tygodnie.
 
Ja mialam skierowanie na takie same badania jak Lepidoptera i jak mi powiedzieli ze mam zaplacic 56zl to mi kopara opadla:)!

Ale mialam dzis noc... Nie moglam spac, przekrecalam sie z boku na bok i strasznie sie pocilam:(, a jak mi sie fajnie przysnelo to obudzil mnie mega glod! Musialam wstac o 5 rano i cos zjesc bo nie moglam wytrzymac, tak mi zoladek dokuczal. M o tej porze wstaje do pracy to mial niezly ubaw.
 
hej kobietki. Ja odebrałam właśnie wyniki krwi... :-( Mam jakieś bakterie :-( wykryte w moczu i we krwi :-( boje się, żeby nie zaskodziły maluszkowi. W sobotę idę do lekarza. Może wiecie czy bakterie mogą być groźne w ciąży?
 
Ja mam podobne badania jak Motylek, może jeszcze ze dwa, trzy więcej, to wszystko. Na hiv u nas nie robi się z rozpędu.

Klaudusia
to zależy co to za bakterie. Za kilka dni się dowiesz może to nic groźnego :-)
 
reklama
Mam pytanie do doświadczonych mam jak długo należy brać kwas foliowy? I jeszcze jedno czy wy też macie problemy ze spaniem jestem senna cały czas, ale spać nie umiem pół nocy kręcę się z boku na bok a jak już usnę nad ranem to potem mogę spać do południa.
 
Do góry