reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

martaik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
1 485
Witajcie, jestem pierwsza:)
Wczoraj wykonałam dwa testy ciążowe, wyszły pozytywne:) i tym właśnie sposobem oczekuję drugiego Bobaska:) Mam już 9-miesięcznego synka Stasia:) Od miesięca wraz z mężem walczyliśmy o rodzeństwo dla synka:) udało się:) w środę mam wizytę u lekarza:) mam nadzieję, że nie będę tu sama zbyt długo:) Czy ktoś jeszcze spodziewa się Maluszka w maju?:)
 
reklama
Gratuluję II :-)

Dokładnie 2 lata temu zobaczyłam swój pierwszy test z dwiema II. Miałam urodzić 12 maja ale, synek przyszedł na swiat 26 kwietnia:tak: Szczęśliwych 9 (a może juz 8?) miesiecy!

mama kwietniowo-majowa 2010 :-)
 
Zuz-Inka:) Byczki z tego dnia są świetne:) ja urodziłam się 2 maja:):):):):) Gratuluję dwóch kreseczek, ja mam termin na 5 maja(według moich obliczeń)-jest to dzien urodzin mojej przyjaciółki:):):) mam nadzieje że nasze Maluszki dadzą nam spokojnie przezyć to 8 miesięcy które przed nami:)
 
Ja również gratuluję przyszłym majówkom Życzę Wam spokojnej ciąży i pomyślnego rozwiązania oraz dużo radości z macierzyństwa.Zobaczycie ciąża szybko minie i w maju będziecie się cieszyć ze swoich maleństw :-)
Majówka 2011
 
reklama
Ja rowniez gratuluje:) dopiero co ja robilam test a moja mala ma juz 4 miesiace:) niesamowite jak ten czas leci:) zycze spokojnych 9 miesiecy:)

mama kwietniowo-majowa 2011:)
 
Do góry