reklama

Maj 2012

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez martaik, 29 Sierpień 2011.

1. martaik

martaik Fanka BB :)

Witajcie, jestem pierwsza:)
    Wczoraj wykonałam dwa testy ciążowe, wyszły pozytywne:) i tym właśnie sposobem oczekuję drugiego Bobaska:) Mam już 9-miesięcznego synka Stasia:) Od miesięca wraz z mężem walczyliśmy o rodzeństwo dla synka:) udało się:) w środę mam wizytę u lekarza:) mam nadzieję, że nie będę tu sama zbyt długo:) Czy ktoś jeszcze spodziewa się Maluszka w maju?:)

2. baby23

baby23 Fanka BB :)

Gratuluję II :-)

Dokładnie 2 lata temu zobaczyłam swój pierwszy test z dwiema II. Miałam urodzić 12 maja ale, synek przyszedł na swiat 26 kwietnia:tak: Szczęśliwych 9 (a może juz 8?) miesiecy!

mama kwietniowo-majowa 2010 :-)

3. reklama
  4. Oleśka1977

Oleśka1977 Jagody i Jaśki:)

Gratuluję!!!
    Życzę spokojnych 9-ciu miesięcy i dużo Majówek na wątku:)
    Majowa mama 2008 i 2010:)

5. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Witam i ja!
    Tez wyszly dwie krechy na tescie, a wedlug moich obliczen 2 V...czyli dluuuugi majowy weekend ;-)

Pozdrawiam!

6. Agnieszka77

Agnieszka77 Fanka BB :)

No i ja gratuluję !!!!
    Życzę spokojnej ciązy oraz pięknych i zdrowych dzieciaczków w maju :-)
    Majowa mama 2010

7. martaik

martaik Fanka BB :)

Zuz-Inka:) Byczki z tego dnia są świetne:) ja urodziłam się 2 maja:):):):):) Gratuluję dwóch kreseczek, ja mam termin na 5 maja(według moich obliczeń)-jest to dzien urodzin mojej przyjaciółki:):):) mam nadzieje że nasze Maluszki dadzą nam spokojnie przezyć to 8 miesięcy które przed nami:)

8. milla_84

milla_84 Fanka BB :)

Ja również gratuluję przyszłym majówkom Życzę Wam spokojnej ciąży i pomyślnego rozwiązania oraz dużo radości z macierzyństwa.Zobaczycie ciąża szybko minie i w maju będziecie się cieszyć ze swoich maleństw :-)
    Majówka 2011

9. MajaPolka

MajaPolka Fanka BB :)

Witajcie Majowki 2012 :)) ...niesamowite jak czas pedzi do przodu... same sie przekonacie niebawem ;)
    Gratulacje - Majowka 2011

10. reklama
  11. kacha_wawa

kacha_wawa 12.2007/01.2010/09.2011

Również gratuluję wszystkim majóweczkom, a dla Ciebie Marta szczególne gratulacje :-D W końcu się udało :-)

12. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Ja rowniez gratuluje:) dopiero co ja robilam test a moja mala ma juz 4 miesiace:) niesamowite jak ten czas leci:) zycze spokojnych 9 miesiecy:)

mama kwietniowo-majowa 2011:)

Poleć forum