reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Czarnula
Nie masz się czym przejmować, najważniejsze, że Ty i Tata się cieszycie! To Wy będziecie wychowywać dziecko, a nie teście! Chociaż pewnie fajnie by było, gdyby oni też się cieszyli. Ale pewnie jak już maleństwo pojawi się na świecie to też będą nim zachwyceni.
U nas ucieszyli się wszyscy i w końcu przestali przeskakiwać z nogi na nogę ;-)bo już od dawna wyczekiwali tej wiadomości! U nas wszystko poszło książkowo, w czerwcu było wesele (małżeństwem cywilnym jesteśmy od maja 2010 - będzie niezły prezent na rocznicę śłubu), w sierpniu podróż poślubna a we wrześniu dowiedzieliśmy się o ciąży :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas w ogole to było dziwnie.Staraliśmy się o dzidzię w sumie dopiero miesiąc.pierwszy test z ciekawości "a może sie udało",zrobiałam 4dni przed spodziewaną @.wynik negatywny:(pożniej cos mnie tknęło i w dzień spodziewanej @ zrobiłam i wynik znów negatywny.więc już spokojnie czekałam na @.no ale gdy po 5 dniach sie nie pojawiła zrobilam kolejny test i o dziwo wyszedł pozytywny!!!nie wierzyłam wiec polecialam do sklepu kupilam z meżem kolejne 3 i tez okazały sie pozytywne.do dzisiaj @ nie widać,objawy ciązowe juz dawno są a na wizytę tutaj niestety trochę się czeka.mam nadzieje,że testy mnie nie okłamały...miałyście kiedys tak?
 
testy moga dawac bledny wynik pokazujac ze ciazy brak a ciąża w rzeczywistosci się rozwija, natomiast w druga strone to raczej niemozliwe.
zamowilam przed chwilka na allegro dwa pasy ciążowe, mam nadzieje ze sie przydadzą:)
 
cześć dziewczynki. ja też dołączam do majowych mam.... jakoś mi smutno... bo moje aniołki odeszły właśnie w maju....i kolejny dzidziol znów na maj... ale najwazniejszę żebym donosiła:)
 
a do czego są te pasy? :)
i jak to wygląda? jestem w nie temacie hehe
To zależy.
Normalnie pas ciążowy to orteza i ma za zadanie utrzymać w lepszej formie kręgosłup ,żeby nie bolał.Niestety nie zawsze na to działa.
Z drugiej strony ostatnio modne jest noszenie pasów ciażowych z racji krótkich bluzek,nie dopinających się spodni ;-):-):-)
Jest moda na fantazyjne pasy ciążowe ,ale ja jakoś nie jestem przekonana ,bo one mają inną budowę i kręgosłupa nie wzmacniają w żaden sposób :no::no:

cześć dziewczynki. ja też dołączam do majowych mam.... jakoś mi smutno... bo moje aniołki odeszły właśnie w maju....i kolejny dzidziol znów na maj... ale najwazniejszę żebym donosiła:)
Witaj skarbie na majóweczkach
 
reklama
Tyle piszecie, że mam problem to wszytsko nadrobić... powiem Wam, że trohę mam stracha powiedziec w pracy, nie wiem jak dyrektor zareaguje, dopiero jedna poszła na l4 z podou ciąży i nie był zachwycony, postanowiłam poczekac do kolejnej wizyty czyli do 7 paździrnika, ale póxniej już musze powiedzieć....
 
Do góry