reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
no więc tak:)
wybrałam się pierwszy raz do przychodni w moim mieście - zwykle chodziłam do tej, w której pracuje moja mama. denerwowałam się okropnie, nogi mi sie aż uginały:)
położna była przemiła! jestem nią mile zaskoczona, wszystko mi poopowiadała, wytłumaczyła, pokazała i nawet pośmiałyśmy się rozmawiając o dzieciach. lekarz natomiast - stary zgred;p absolutnie nie jest zły, ale taki dziadkowaty. nie usłyszałam niestety serduszka, dopiero na następnej wizycie 13października:( a! łóżko okropne- i tu : "szerzej nogi" :D
w sumie nie dowiedziałam się niczego nowego, potwierdził, że ciąża jest i "wygląda na odpowiednią do swojego wieku". skierowanie na badania dał i jeszcze dowcipkował na temat ciązy. w sumie jestem zadowolona, czekam z utęsknieniem na 13.10:)
 
Oj ja też dzisiaj w kiepskiej formie, w nocy nie mogłam spać, teraz strasznie boli mnie głowa i kłuje z lewej strony brzucha- kurcze a wizytę mam dopiero we wtorek. Mam nadzieję, że mi przejdzie.
As, jestem pełna szacunku i uznania dla Ciebie i Twojego synka. A ludzie są naprawdę straszni.
Annte, super, że mąz tak się doszkala, mój nalezy do tych co nie cierpią czytać- przy pierwszej ciąży mimo, że mu podsuwałam książki to ich nie czytał, więc nie łudze się, że teraz będzie inaczej. Najważniejsze, że przy porodzie mogłam na niego liczyć, a łez w jego oczach po urodzeniu Mateuszka nie zapomnę nigdy:)
Dziewczyny, czy z tym kłuciem z lewej strony to normalne?
 
zanetaa, najwazniejsze, ze jestes zadowolona, ja tez jeszcze nie slyszalam serduszka, czekam do 17.10., jeszcze 2 tygodnie i 4 dni :)
dusia, mnie kluje raz z lewej raz z prawej wiec mysle ze to normalne jest...
 
Wlasnie gotuje obiadek:) Może jak coś normalnego zjem to mi przejdzie...ojj fatalnie sie czuje;/ wrrrr
Zle spalam w nocy i to moze dlatego? jakies chore sny miałam:(

Dusia spokojnie:* Wszytko jest ok :tak:
Jutro znow przyjeżdża inny kuzyn do nas;/ i szczerze powiedziawszy nie mam ochoty na spotkania:(
 
był już facet od wody i naprawił :)
wreszcie się wykąpie dzisiaj jupi :)
kurde wiecie nigdy tak nie tesknilam za woda jak teraz :) teraz wiem co to znaczy brak wody hehe
 
reklama
Do góry