reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

No wlasnie,ja polozylam sie na chwile na tapczan,a malenka rzucila sie na mnie doslownie na brzuch w dolnej partii,tez zabolalo.Nie jej wina,ale musimy naprawde byc ostrozne.
W poprzedniej skoczyl mi na brzuch w 6msc wilczur znajomej,przezylam chwile grozy i malenka tez,bo sie nie ruszala.
Ja juz sie nie moge doczekac kiedy w koncu zaczne czuc malenstwo,by byc spokojniejsza.Vanesse poczulam naprawde bardzo wczesnie,bo na poczatku 14tyg.
 
reklama
Witajcie weekendowo:-)
jestem przerażona bo nad ranem spadłam ze schodów, mam obitego łokcia i lewe udo, po upadku zrobiło mi się niedobrze, narazie nie mam żadnych objawów i mam nadzieję że nic dzidzi się nie stało..... w drugiej ciązy zjechałam ze schodów ale byłam już w zaawansowanej ciąży i się nie potłukłam
A faktycznie tak samo mamy :)
A z tym brzuchem i dziećmi to trzeba uważać. Moja wczoraj w wodzie na basenie mi takiego kopa w brzuch zasadziła,że aż się w pół z bólu zgiełam i nie na żarty wystraszyłam. Ale na szczęście szybko ból minął. Mam nadzieje,że nic groźnego z tego nie wyniknie.
ja też moje najstarsze słodkie 17 kg muszę ciągle upominać
kilolek dobrej zabawy
miłego dnia i uważajcie na siebie:tak:
 
rany, dziewczyny - uważajcie:)

ja dziś miałam pierwszy atak histerii.. w sklepie.. bo mężowi wepchała się na mięsnym babka do kolejki... teraz się sobie dziwie, ale wtedy to było okropne..
 
Ollena to znaczy,ze moja corcia musiala by miec siusiaka ;-)
Zanetaa he he...pierwszy i nie ostatni.Pociesz sie,ze to tylko hormony i ze kiedys przejdzie.

A ja przespalam godzinke,wyszlam z mala na minizakupy 200m od domu i szybko wracalam,bo mnie zaczelo mdlic.I tak mnie trzyma.Kupilam coca-cole bez kafeiny,bo mialam zawila ochote :zawstydzona/y: i pare osob powiedzialo,ze pomaga na mdlosci...ale nie wiem czy jest taka w Polsce.
 
Ostatnia edycja:
Zalozylam nowy temat...lekarski.Mam nadzieje,ze nie macie mi tego za zle,ale jezeli sie nie podoba to Osoby Odpowiedzialne,prosze o skasowanie go :tak:
 
Ja nie sugeruje sie objawami i smakami ale tyle naczytalam sie o planowaniu plci i jestem pewna, ze bedzie drugi syn. Jak u Was? w ktory dzien cyklu i ile przed owu doszlo do zapl?
 
reklama
Czesc, podczytuje was od paru tygodniu, a latwo nie jest bo produkujecie wieeeeele stron ;) jakos wczesniej balam sie odezwac. Na dziecko czekalismy bardzo bardzo dlugo. Dzis nasz dziudzius ma 7 tygodni i 5 dni. W czwartek bylismy na usg, mial 12mm i serducho bilo pieknie :) mimo ze nawet zdjecie mamy, to jakos wciaz ciezko mi uwierzyc, choc mdlosci tez falszywe razej nie sa, niesamowita sennosc tez. Od poczatku kontroluje progesteron, bo jego niski pozom byl glownym powodem wieloletniego oczekiwania na maluszka, na biezaco mam dopasowywane dawki.
To tyle na poczatek o mnie, choc jak wspomnialam, kibicuje wam od dawna.
 
Do góry