reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

wlasnie zdalam sobie sprawe z wymiaru:szok: az musialam sobie linijka sprawdzic
................................................to jest jakies 7cm

Super tylko przypadkiem nie pomyliłaś wyników, nieśmiało śmiem twierdzić, że trochę duży ten mały człowiek wyszedł :) Sprawdź na wynikach czy te 7 cm to CRL jest i przy okazji na wynikach widać który wg tego to tydzień ciąży :)
 
reklama
wiki wlasnie przeczytalam co sie stalo, strasznie jest mi przykro :(

w 10 tyg dziecko powinno miec okolo 4 cm moze cos zle ginekolog pomierzyla albo poprostu wielkolud bedzie :)
 
WIKI bardzo mi przykro! Jesteśmy z Tobą :-(
Zauważyłam tez że Wiki sie nie odzywa i dzwoniłam do Niej...
I mam bardzo złą wiadomość od WIki25 :-(
Dziś rano poroniła :-(Własnie jest po narkozie i zabiegu...
Popłakalam się :-:)-:)-:)-:)-( DLACZEGO TAK SIE DZIEJE :angry::wściekła/y:

Fiore
masz rację! Normalne, że gdy czytamy czyjąś tak smutną historię same zaczynamy się bać! Ale nie możemy się też bez przyczyny zadręczać! Musimy myśleć POZYTYWNIE! Dla naszych dzieci!

Kobiety,ja wiem ze to paskudne,wiem ze sie boimy,ale musimy byc spokojne.Jest mi strasznie przykro z powodu Wiki i innych Kobietek,ktore stracily malenstwa,lzy w oczach sie kreca i serducho zal sciska.
Kochane,moldmy sie za nie i malnstwa,oraz zyczmy im jak najlepiej na przyszlosc.

As twoja historia przyprawiła mnie o ciarki :tak:
Ja mam parkę w domu to mi to objętne.
Chciałabym dziewczynkę ,ale znając mojego pecha to będzie chłopiec ....
Zresztą tak mi kobieta na przystanku w zeszłym roku przepowiedziała ,jak wracałam ze szpitala zaryczana ,bo wiedziałam już o maleństwie .:-(
Maluch przestał się rozwijać i ona wtedy mnie zaczepiła i powiedziała ,żebym nie płakała ,bo to dziecko nie chciało się urodzić .On nie chciał żyć.....
Wiedział,że jak będzie miał 16 lat to zginie w wypadku ,a ja z powodu jego śmierci dostanę zawału i też nie przeżyję ...
Przepowiedziała ,że w przyszłym roku będę w ciąży i urodzę zdrowe dziecko ,że najprawdopodobniej chłopiec ,ale tak do końca tego nie widzi....
Wtedy nie uwierzyłam tak do końca ,ale lampka nadziei mi się zapaliła.;-)
To było w październiku zeszłego roku....

Teraz tuż przed zrobieniem testu ta kobieta znów mi się przyśniła i powiedziała tylko
Będzie dobrze....
i tyle...

Czarnula dawno się nie odzywałaś ;-)Jak tam sytuacja z mężem????

jestem jestem
jakos weny nie miałam temu nie pisalam :)
ale teraz juz wszystko ok
jutro mam wizyte pierwsza u poloznej i wreszcie sie dowiem kiedy bede miala pierwsze usg :)
czarne chmury jak narazie przeszly i mam nadzieje ze tak juz zostanie :)


As świetne te komplety! Przesłodkie!
dziewczynki postanowiłam sobie coś .
Jak wszystko będzie dobrze to na połówkę czyli zaraz po 20 tygodniu zrobię mojej iskierce taki komplecik.
WESOŁE CZAPECZKI i MAJTUSIE 38cm sesja foto różne (1854818772) - Aukcje internetowe Allegro
Nad modelem się jeszcze zastanowię ,ale na pewno coś z tej kolekcji.

U mnie wszyscy w rodzinie chcieliby dziewczynkę, bo zarówno moje rodzeństwo jak i brat męża mają chłopców. Mąż chciałby chłopca, a mi jest jak na razie obojętne, byle by tylko dziecko było zdrowe!!!
 
reklama
suse - gratuluję:)

wiki - po prostu
[*]

My z mężem chcieliśmy dziewczynkę, już przy pierwszej ciąży. czułam, że "z moim szczęściem" (As - nie tylko Ty) będzie chłopak i jest. Teraz łapię się na tym, że myślę o dziecku jak o niej. Kiedy sobie wyobrażam jak będzie to widzę Bartiego zajmującego się Hanią..:)

Co do historii z "kosmosu" nie wierzę, a przynajmniej tak sobie wmawiam, bo panicznie boję się, co by było gdyby istniała magia? nie tylko dobra, ale i zła. Czy horrory i filmy katastroficzne o inwazji nie byłyby możliwe? brr.. nie boję się ludzi, boję się właśnie tego co nieludzkie..
 
Do góry