reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

witam!!!
Dzis testowalam i tez wyszly mi dwie II kreseczki.
Wedlug moich obliczen termin wypada na 7 maja.
pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam i ja!
Tez wyszly dwie krechy na tescie, a wedlug moich obliczen 2 V...czyli dluuuugi majowy weekend ;-)

Pozdrawiam!

GRATULACJE DLA WSZYTSKICH MAJOWYM MAMUŚ:-)

Zuz-Inka ja urodzilam synka 02-05-2011 a na drugi dzień spadł snieg:-D różnie bywa z tym długim weekendem:-D


Wszystkim mamom spokojnych i najpiękniejszych w życiu juz niecałych 9 miesięcy:-)
 
Witam

dido ja robiłam dwa testy w czwartek ;-) dziś ide na usg bo w piątek nie było nic widać

Zuz Inka a może już na długi weekend będziesz już w domu :-)
 
I ja również gratuluję. Ten czas tak szybko leci, też całkiem niedawno ujrzałam na teście dwie kreseczki a moja córcia ma już prawie 3,5 miesiąca.
Pozdrawiam i życzę spokojnych ciąż i łatwych porodów ;-)

Majowa mama 2011
 
Gratulacje dla Majówek 2012!! :)

Jak ten czas szybko leci.. tak niedawno ja robiłam test i zobaczyłam dwie kreski, a teraz moja niunia ma już ponad 3 miesiące.. Aż łezka się kręci że czas tak szybko leci.. Nawet się nie obejrzycie jak ciąża szybko minie, więc cieszcie się z każdego dnia z bąbelkami w brzuszku i duużo odpoczywajcie:) Powodzenia dla majowych Mam 2012. Dużo zdrowia i szczęścia dla Was i Waszych maluszków.

Majowa Mama 2011 :)
 
reklama
Ach te wspomnienia...

Zdrowych i radosnych najbliższych 9 miesięcy.

Majówczątka to super maluchy! A maj jest rewelacyjny do rodzenia :D

Ja też z maja 2011 ;)
 
Do góry