reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Mieliśmy kolędę, ja powiedziałam że moja mama urodziła 8ro dzieci, a na to tesciowa " no wie ksiądz, jak ma sie 4ro dzieci to ludzie jeszcze powiedzą, że no no, może byc ale jak już ponad 4ro to już rodzina patologiczna" i się śmiała, księdza zamurowało nie wiedział co powiedzieć, mnie sie przykro zrobiło, śmiała sie tylko ona, co byście pomyśleli?Ja juz nie mam sił do niej:(
 
reklama
Nuta a to ty sie nie przejmuj ze nikt nie odpisał ci wcześniej....tu każda dziewczyna przechodziła etap " nie zauważenia " :-D już sie nawet kiedys z tego śmiałyśmy :-) bo niektóre dziewczyny rzucały fochem na nas :-D a to poprostu tak jest że sie czasem nawet zapomni co komu odpisać i niechcący sie kogos ominie:-) wiec tym sie nie przejmuj :tak:
a może ciąża ?????????? czy wykluczasz w 100 % ???

Tomaszowa nastepnym razem ty znajdz sposób zeby jej dogryźć też przy kims ...ciekawe jak ona sie poczuje.
 
Ostatnia edycja:
Tomaszowa: masakra!! Moja mama tez ma 5 rodzenstwa i zadna patologia to nie jest! Kiedys wiekodzietne to normalka!! I jakos sobie te matki radzily i kasy starczalo a teraz ... :/ nic sie nie przejmuj tylko jej cos odpal w swoim czasie :)
U nas na "zachodzie" wczoraj padal snieg!!! SZOK :) ale tyko przez 15 min i dzis ani sladu po nim :(
 
Witam
U nas noc z przygodami. Moje kochane dziecko dziaj juz przegieło. Śpimy sobie smacznie aż tu nagle o godzinie 3 słyszymy że coś spadło. Budze się szukam dziecka w łóżku nie ma, patrzymy na podłogę a tam nasza cholera zapycha na czworaka. Skubana jakimś cudem zlazła z łóżka (sopała między nami nie wiem jak ona to zrobiła że mnie nie obudził). Próbowała chyba wejść spowrotem ale przewróciła butelkę z wodą, stąd ten hałas. Młoda do 5 adowolona dokazywała i chyba była z siebie bardzo dumna.
 
majorka no ładnie wam wywineła nie ma co :shocked2: dlatego ja juz nie chce spac z małym botez juz raczkuje i sie własnie tego boje ...a znajac mojego gluta to spadnie i w ryk :dry:
 
suse garkokuchnia to świetny pomysł na prezent dla Colina bo jak piszesz to uwielbia a o orientacje się nie martw wszak najlepsi kucharze to faceci a co do 'zabawek' dla chłopców to synek siostry mojego szwagra ma teraz 4 latka uwielbia takie zabawki typowo dla dziewczynek ma właśnie taką kuchenkę pralkę itp..Pamiętam raz jak zobaczyłam prezenty jakie kupiła moja sis ze szwagrem dla niego i córeczki drugiej siostry szwagra no i patrząc na nie mowie że ten zestaw dla pielęgniarki to dla Martyny a ten zestaw narzędzi(młotek,piła) to dla Tobiasza a moja sis na to że nie bo odwrotnie przyznam byłam w szoku.

Tomaszowa teściową się nie przejmuj na głupiego człowieka nie ma rady ,ja akurat wczoraj miałam starcie ze swoją i się kompletnie nie przejmuję

natalka akurat gdybym była w ciąży do bym się nie przejmowała tymi dolegliwościami a na bank nie jestem bo biorę tabsy od samego początku najpierw cerzate bo karmiłam a teraz wróciłam do cilestu

majorka to wasza niezła akrobatka moja jak lekko uderzy się głową to od razu ryk
 
Tomaszowa daj spokój przejmować się takim czymś:no:Fajne te wasze brzdące galeria to mój ulubiony dział na bb.Gdyby któreś dziś kończyły kolejny miesiąc (bo ja mam pamięć niestety wybiórczą) to buziaki od cioci azuli:-)Ja dziewczyny nicki to wasze pamiętam ale dokładnie co która to średnio:-:)zawstydzona/y:.Czemu mi dziecko płacze podczas snu bo ona tak do końca się nie wybudza ,a ciągle popłakuje jestem mega niewyspana:tak:
 
reklama
Do góry