reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

anik. pewnie,że chcemy:) Patina 26 super:)
fajne by było takie spotkanko :-D az nie moge sie doczekać :-p Oby sie udało :-p


Karolki wypasik:D

Noc kiepska ...Laura budziła się tyle razy,że przestałam liczyć :sorry:
od 6:30 nie śpi i szaleje...porozrzucała wszystkie zabawki po pokoju i myśli co by tu dalej zmajstrować .
 
reklama
Super,ze szykuje sie Wam spotkanie :-)

I umnie noc kiepska,a tak ładnie mi spała :|Ok. 6 juz wstała a tak liczyłam,ze chociaz do 7 pospi...

Ide robić śniadanko,Emka ładnie sie bawi to spokojnie zjem :)

To Miłego ;) :**
 
Fajnie macie z tymi spotkaniami,ja planuje pobyt w PL moze w czerwcu.Jak bedzie dobrze,to moze w koncu S zwiedzi Oswiecim i moze nad morze pojedziemy.Moze bedzie ktos chetny na spotkanie z nami? :tak:;-) bo to zeszloroczne nie wyszlo w Poznaniu :-:)zawstydzona/y:
 
Ja też planuje jakoś wiosna lato jechać do zoo w Chorzowie. Daleko nie mam bo mieszkam w Częstochowie. Zresztą ja uwielbiam zoo i pewnie zaliczymy jeszcze Łódź i Wrocław. Najfajniej jest w Oliwskim Zoo ale troche daleko.

Się tak zastanawiam jak by miało wygladać prostowanie włosów mojemu dziecku. Chyba na śpiocha bym jej to musiała zrobić bo tak to ten mały szatan by nie wysiedział. Ja jej włosów nie będę prostować bo sama marzyłam o kręconych a tu mi się dziecko z kręconymi trafiło. Aż się nie mogę doczekać tych pięknych blond anglezów, do tego jej długie rzęsy i duże błekitne oczy. Tatuś już się szykuje na zalotników:-p.
 
Majorka- gratuluję kręconych włosów u dziecięcia ale chyba cię nie pocieszę- kuzyn jako taki mały brzdąc miał kręcone włosy a potem się wyprostowały i tak już zostało. Oby u was było inaczej. A jak się będziesz do łódzkiego zoo wybierała to daj znać, mieszkam niedaleko :-D
 
Ja mam naturalnie,a raczej mialam przed zniszczeniem ich,wlosy krecone...od 5r.z.:sorry:.V ma moj naturalny kolor wlosow,ich konsystencje i loki.Jak pisalam raz jej wyprostowalam,ale siedziala spokojnie,bo nie raz mnie widziala jak sama sobie robie i ze tak powiem "bawila sie w mame".Zreszta teraz podkrada mi blyszczyki i cienie,wiec musze kombinowac gdzie je chowac.
Co do koloru oczu.To V miala niebieskie do 1,5r.z.Potem jej sie zmienily na zielono-szare,a teraz zaczynaja byc zielono-brazowo-szare.
Leo za to ma blond wloski,na zdjeciach dobrze nie widac,ale sa koloru "swinskiego blondu",wczesniej z odcieniami rudosci.Sa takie hm...jak wlosie,niezbyt przyjemne w dotyku.Jak jeggo wujek i prababcia.Ale i S urodzil sie blondynem,a potem stal sie szatynem.Jedynie Leo urodzil sie z ciemnymi oczami i sa coraz ciemniejsze,ale ciut zieleni maja.
Ja mam oczy kolorou wielokolorowego-kamaleont.Mam tak w dok.wszedzie wpisane.Raz mam oczy piwne,raz zielone,raz szaro-zlote.Zalezy od dnia,cisnienie i bla bla bla..
Wlasnie sie widzialam w lustrze,dzis wygladam jak zombi,wiec oczy mam przygasniete zielono-brazowe.Leb mnie boli,jak nie wiem co.Nie musze wygladac na dwor,zeby wiedziec ze sie pogoda zmienia.V jest spokojna,ja mam migrene,a Leo spi juz od bardzo dawna i sprawdzam go co chwile,bo lekko przesadza z ta drzemka.Bedzie padac.
Ide sie polozyc,choc pewnie nie na dlugo.
ps.Zaneta nici z mojego dnia off,V zdarzyla sie wpadka na dywanie i tapczanie i Nina mi zwymiotowala na dlugosc salonu :confused2:
 
fiore to fajnie mieć takie oczy:-D

Laura jak się urodziła miała brązowe oczy później niebieskie a teraz ma coś wpadającego w zieleń . Po jakim czasie można już stwierdzić jaki kolor oczu będzie na stałe?
No i włoski? kiedy bedzie wiadomo czy jest szatynką brunetka?
 
reklama
Hej :)

fiore - ja bardzo chętnie, bo my latem też pewnie nad morzem będziemy :) a Oświęcim leży jakieś niecałe 40 km od nas (D.G) a 50 km od naszego nowego miejsca zamieszkania :) ale - nie ma rzeczy niewykonalnych ;)

majorka - łódzkie zoo też marzymy odwiedzić - możliwe, że latem się uda - może więcej dziewczyn na wycieczkę pojedzie :p
 
Do góry