reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Azula- badania robiłam 4 lata temu i było ok więc i teraz jestem spokojna. A co do sprawy o której piszesz to ja się nie wypowiem, bo prawda zawsze leży gdzieś po środku- to co nam sprzedają media nie zawsze jest zgodne z prawdą.

Padam na twarz. Nie śpię od 5:40. Dzień intensywny, wieczorem wpadły koleżanki na ploty i już na nic siły nie mam. Zaraz lece pod prysznic i do łóżka więc dobrej nocy zaglądającym na bb.
 
reklama
Pieszczoszka,moze to w koncu pierwszy zabek.:) w koncu.
I masz racje,przez ta pogode mozna cholery dostac,chociaz u nas piekne slonce,alcten snieg:no:
Masakra. ninka spi,pozniej idziem na spacerek, R. dzis wedzi,wiec wroci sam uwedzony.
Kolezanka zaproponowala mi oddani akwarium z cala obsada ryb. Roslin 120l juz sie najaralam,tylko gdzie ja to postawie.
 
Amnte akwarium to super sprawa:-D

azula no nie wiem :-D ja się też napalałam na akwarium, miałam, hodowałam, dokarmiałam... i w pewnym momencie zaczęłam mieć serdecznie dość... Powiem szczerze, że kiedy przy ścieraniu kurzy spadła mi filiżanka i je rozbiła jakoś specjalnie nie płakałam - wręcz się pod nosem cieszyłam :-p:-p

ale oczywiście jak ktoś lubi, to super - nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze bym się na taką zabawę zdecydowała :zawstydzona/y:
 
Anik duże akwarium niezbyt duża obsada piękne roślinki i nowoczesny sprzęt i roboty prawie nie ma.Ale jak ktoś do mini akwarium wsadzi 100 ryb i kupi mikro filterek to wcale sie nie zdziwie ,że nie polubi akwarystyki.Teraz to nawet na 2 tyg można wyjechać ,a dobra mechanika wszystko sama wykona.Ja mam w każdym pomieszczeniu oprócz łazienki akwarium i na nadmiar pracy się nie skarżę o takie jedno roślinne .Mam teraz tylko jeden problem ze starości kilka rybek mi poszło mieszka w 240 l teraz sztuk 3 ,a nie mam kasy na nowe 100_0249.jpg
 

Załączniki

  • 100_0249.jpg
    100_0249.jpg
    77 KB · Wyświetleń: 40
azula miałam takie średnie akwarium, filtry, odpowietrzacze i inne duperelstwa, które mi w sklepie kazali :p ale jakoś nie mogę się do akwarystyki przekonać... nie wiem, czy dałabym się drugi raz namówić... a rybek to u mnie było parę na krzyż - 3 skalary i jeden glonojad :))
 
azula Ty to chyba bardzo kochasz zwierzęta jak ja:) rybki pieski :) ehehe
nie moge sie doczekać tego zoo :) cały czas o tym myślę :) ale troche sie wstydze pokazać heheh:D tz . no jestem taka dość gruba he i temu
 
reklama
ah...postanowiłam sobie coś skrobnąć...:-) u nas stara bida...dziecko coś strasznie od tygodnia marudne.:confused:może zęby,czy cholera wie co...?:baffled: do tego coraz bardziej dokuczają mi bóle kości ognowej...no poprostu przychodzi wieczór i człek nie może się obrócić z boku na bok bo ak boli że łzy w oczach stają:-( przyznam że nie jest mi na rękę iść na prześwietlenie i wystawic goly tyłek:zawstydzona/y::no: zawsze mówie sobie wtedy,że może w końcu przejdzie;-)
Roczek coraz bliżej...mam tyle różnych pomysłów,że nie nadążam..!:-) urodzinki będą raczej w stylu azulki kochanej,czyli królować będzie myszka minnie:tak::tak:;-) prezent poza tym już też upatrzony -będzie rowerek 3w1 smart trike i mini laptopik;-) to chyba tyle na dzis,buziaczki dla kochanych dzieciaczków:-):tak::*
 
Do góry