reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Rocznica Ślubu to ważna chwila
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy rok razem spędzony,
niech będzie piękny, wymarzony.
 
reklama
As :* z okazji rocznicy ślubu i kolejnych lat pełnych miłości życzę :-)

Paulinka jeszcze raz gratulacje :*

I jeszcze raz dla wszystkich urodzinkowatych:***


Ja już dziś dzień takich dobrych wiadomości to i ja się pochwalę że mój Kubuś już oficjalnie zaczął przygodę w chodzeniem , dziś przemierza już odległości prawie całego pokoju :-D i to kilka razy :-) chwieje się i owszem i spada też na pupę .... ale pięknie mu to wychodzi :-)a tak mnie duma rozpiera .... :-D


Buzka :*
 
Gratulacje i życzonka :tak::-Dwszystkim szczęśliwym z rocznicami ,pracami chodzącymi dzieciami itp itd.Od wczoraj Amelka też łazikuje chwiejąc sie od mebla do mebla lub do mamy czy taty:-)i gdzieś bucika zgubiła jak poszłyśmy ciocie odwiedzić:eek:
 
Cóż u was sie stało pieszczoszko ,że Wq zaliczyłaś???:eek:Olisia oby jakiś ksiaże bucika odnalazł bo szkoda jeszcze dobrze nie połazikowała ,a już nie ma:crazy:
 
Eh Pieszczoszka,a co taka zla? :confused2:
As..najelpszego z okazji rocznicy,oby jak nawiecej ich bylo i coraz szczesliwsze i pelniejsze milosci :o*
Nati gratuluje chodzikowania.
U nas pozno zacznie Leo chodzic,wiec moze sie bede "chwalila",ze zaczal jako ostatni :-D Tych sporadycznych krokow nie licze,bo u nas brak pewnosci.
Dobranoc!
 
reklama
Witajcie noc cudowna .
Mała zasnęła tuż po 19 ,obudziłam ją po 3 na cyca ,bo ja już nie dawałam rady z ilością mleka i wstała dopiero o 7 rano .
takiej nocki to jeszcze nie mieliśmy :no::-D:-D:-D
12 godzin spania z przymusowym budzeniem
PIĘKNIE !!! ja chcę takich nocek coraz więcej ;-)
Pieszczoszka współczuję i kciuki trzymam za egzaminy &&&&&&&&&&&&&

Gratuluję wszystkim dzieciaczkom swoich postępów
dziękuję za życzenia.
 
Do góry