reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

O i znów nadszedł czas majóweczek, jak ten czas szybko leci.

Wszystkim przyszłym majowym mamom życzę spokojnych ciąż, szybkich porodów i ślicznych maluszków.

majowa mama 2010 ;-)
 
reklama
Dziękujemy pięknie za życzenia:) Faktycznie ten czas szybko mija:) ja także pamiętam pierwsze dwie kreseczki, a teraz Staś ma już ponad 9 miesięcy:) A teraz czekamy na Frania:) Jutro wizyta u ginekologa, mam nadzieje ze bedzie ok:)
 
I ja dołączam do grona przyszłych majowych mam 2012 :-) Jestem mamą 2latka Tomcia :) Wczoraj testowałam, dwie krechy pokazały się w momencie :-) termin wychodzi na 3.maja. Wizyta u lek. 16 września :)
 
Witam Majowe Mamy!
I ja dzisiaj zobaczyłam dwie kreseczki na teście.
Tym razem nie planowane, więc od rana oswajam się z myślą, że w moim brzuchu rośnie sobie drugi mały człowiek.
Termin wg moich wyliczeń będę miała 6.05.2012r. czyli będzie kolejny byczek:-)
Spokojnych 9m-cy Wam i sobie życzę;-)
 
Kochane przyszłe Majówkowe mamy życzę Wam samych pięknych, radosnych, spokojnych i zdrowych 9 miesięcy !!! Cieszcie się każdą chwilą !:tak::-)

Majówkowa mama 2011 :-)
 
reklama
Rowniez dolaczam sie do watku:)Moj lekarz jeszcze nic nie widzial,ale test pozytywny:)Termin z obliczen wykresu NPR jest na 9 maja :)Mma juz core ale ze stycznia 2009 ;)
 
Do góry